Michael Jackson: Beat It

(hudobný videoklip)

Mangano

Píseň Beat It napsaná a nahraná Michaelem Jacksonem je jedna z největších Rockových pecek v historii. Perfektní choreografii a zpěv Michaela zde doplňuje slavné kytarové sólo Eddieho Van Halena. Michael chtěl do klipu opravdové gangstery, a to se mu také povedlo. Tihle drsní hoši z ulice poté na place o přestávkách chodili jeden po druhém za laskavým Michaelem a prosili ho o autogram. Ten jim vždy samozřejmě vyhověl, objal je a bez předsudků si vyslechl jejich příběhy. Podle štábu bylo dost silné něco takového sledovat. ()

Jara.Cimrman.jr

Pacifista Michael dokázal ze dvou bojujících gangů vytvořit svůj komparzový stín a to je dobře. Skladbě se toho nedá moc vytknout, spartakiádní sestavu pro hrdinu a přibližně osmnáct majitelů ostrých nožů také patrně nelze zatančit lépe, takže mi zbývá jen nechápavě zakroutit hlavou nad tím hodně nepovedeným soubojem dvou ultradrsných vůdců, jejichž mávání nožíky zlehka zavánělo trapností. ()

• Členové gangu ve videoklipu nejsou profesionální tanečníci, ale skuteční gangsteři z ulice. (Polinecka)