Komando nehanebných bastardov

Armádny kapitán so škandalóznou minulosťou Jack Wosick (Luke Goss) dostane šancu napraviť si reputáciu v čele bandy stratených existencií prezývaných War Pigs. Ich úlohou je podniknúť tajnú misiu za nepriateľské línie a vyhľadať a zmocniť sa nacistami vyvinutej super zbrane - ťažkého delostreleckého kanónu V3, ktorý by znamenal neprekonateľnú výhodu nad Spojencami. Ostrieľaný veterán 1. svetovej vojny Jack musí svoje nové mužstvo vycvičiť, veliť mu a vydobyť si jeho rešpekt, aby z nich za asistencie kapitána Hansa Picaulta (Dolph Lundgren) a nemeckého antifašistu v službách francúzskej cudzineckej légie plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke), urobil fungujúcu prieskumnú jednotku. (TV Dajto)

masekjc

Už od úvodních dialogů jsem tušil že to bude hodně špatné. Veteráni Lundgren a Rourke tj jedna velká komedie a měli by mít soudnost než do něčeho takového vlezou. Navíc tu jsou jen do počtu a aby přitáhli diváky na svá vyhaslá jména. Námět není zas tak špatný, ale je to pojatý strašně povrchně a naivně. ()

hrona

Upřímně domluvit se s partou kamarádů, hodit na sebe vojenské hadry, zalézt do Prokopáku, nasadit paintballové zbraně a do toho týpka, který to celé natočí na kameru, dopadlo by to úplně stejně jako tento produkt. Partička šesti nevycvičených vojáčků, kterým stačí párkrát vyběhnout na kopec s pytlema na zádech a už jsou nejlepší válečná banda armády, do toho Lundgren jako takový hodný strýček na pokec. Goss jako šéfik, kterýho prostě musíte litovat díky jeho osudu a Rourke mihnoucí se ve dvou záběrech jako otrkaný velitel zadávající téhle bandě prakticky nemožnou misi. A k té misi? Když tato parta pobije rotu německých vojáků s pancéřovanými vozy tím, že na ně použije dva granáty a jeden zásobník z kulometu, se ještě překousnout dá, ale že si nakráčí přímo do německého prý nejlépe zajištěného objektu, aniž by mrkli okem, tam vše během dvou záběrů vystřílí a na závěr splní, nebo nesplní misi? To už opravdu hlava nebere. Použité lokace - les, cesta a stará továrna. Spojlerů se zde obávat není potřeba. Ztráta času každého, kdo si tento film vloží do přehrávače. ()

JohnMiller odpad!

Dolph Lundgren, Mickey Rourke,a "SYFY" produkcia sa pokúsila zviesť sa na vlne FURY a zvýšenom záujme o tému druhej svetovej vojny. No zámer sa akosi nevydaril. Nie preto, že by tvorcovia nedokázali zohnať nejaký tank, či preto, že kostýmy uniforiem vyzerali lacnejšie ako z pornofilmu ale väčšinu rozpočtu minuli na herecké obsadenie a na nejakú lepšiu akciu nezostali financie (ani na CGI akciu) snímka vykradla pár klasických klišé scénok (cvičisko napríklad) a má celkom tuctový názov. No, to je tak všetko. Je to nuda kde sa vyše hodiny reálne nič nedeje. Snímka sa síce neberie vážne ale nie je to ani sranda. ()

Rominator

Poručík J. Wosick (Luke Goss) dostane od plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke) druhou šanci, když je pověřen speciální misí, kterou podnikne s bandou zvanou "War Pigs". S tréninkem a výcvikem mužů mu pomůže kapitán Picault (Dolph Lundgren). Jejich cílem je zjistit, v jaké fázi jsou Němci se svojí superzbraní, vysokotlakým kanónem dalekého dostřelu, ale vše nejde podle plánu... Kromě menší přestřelky na začátku se s akcí šetří do finále. Divák dostává nízkorozpočtový film z II. světové války, který se točil tři týdny a laká pouze na jména na obalu. ()

kenkaku

Buď to bylo rozpoložením nebo faktem, že žádný zázrak jsem nečekal... každopádně nejsem pohoršen. Prakticky vůbec. Ano co mě mrzelo je ta zjevná inspirace Tuctem špinavců, ale na druhou stranu setkání skupiny béčkových oblíbenců (Lundgren, Rourke, Goss) bylo příjemnou záplatou. Také uznávám, že první polovina filmu je vlažnější, nicméně po hoďce a půl je konec... Fakt nechápu proč se zlobit. ()

• Při seskakování z tanku jeden německý voják vezme rukama za hlaveň a otočí o kousek i věží. (grovik.net)
  • Napriek tomu, že sa dej filmu odohráva v Európe, celé jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Utah. (MikaelSVK)
  • Natáčení probíhalo od 21. října do 12. listopadu 2014. (GASTON73)