Švédská trojka

(relácia)
Komédia / Publicistický
Česko, 2013

Johnny Valda si bere do parády virální videa. Úspěšný vlog, který si nebere servítky! (Jurrax)

Tom_Lachtan

Když se někdo snaží tvořit vlastní produkt tak, že vezme cizí produkt (v tomhle případě videa, ale vlastně je to jedno) a pokouší se k němu přilepit něco svého, jako v tomhle případě ´´´vtipný´´´ komentář, měl by se alespoň trochu snažit, aby to stálo za to. Jenže tady je to dokonale na hovno, bez humoru, bez invence, nudné a zbytečné jako noční krém proti vráskám pro Klatovský mumie. ()

kinghome

Trapnej pokus o =3, Johnny Valda je nepříjemnej dement, kterej má IQ 3letýho dauna a dělá tam ze sebe ještě většího retarda než je, takže asi můžete předvídat, jak to dopadlo. Hrozně trapný pokusy o vtip, jediný plus jsou ty videa, které vybírá celkem dobré, jen pak skončí video a na scénu příjde sám retard a je to celý v píči. Vůbec by mi nevadilo, kdyby ho někde něco přejelo a Švédská trojka se zrušila, je to hnus. ()

drozdy1

Bylo jen otázkou času kdy se CZ a SK dostane i do televize. Jsem za to docela rád,protože kvalita některých našich TV pořadů je opravdu odpad a Youtubeři se pořád více zlepšují,proto bylo spojení youtuberů a televize docela dobrý tah. Johnnyho Valdu mám rád, videa co vybírá jsou většinou vtipná a Johnny to video vždy spestří takže se u toho jde slušně zabavit. Ve zkratce: je to rychlé,svižné a vtipné. Kdybych bral moje normální hodnocení, tak tomu udělím o hvězdu méně. Ale protože Valda není žádný člověk co by měl předtím zkušenosti s televizí a tohle je jeho premiéra. Musím říci,že se mu tento pořad zatím opravdu daří a přeji mu to,proto jsem přimouřil oko a dal o hvězdu více. Hodnocen:55%. ()

Kucndo

Equals Three je (spíš teda bylo) fakt fajnové guilty pleasure, které má/mělo hodně chyb. Každopádně Švédská trojka jako kopírka =3 si bere z americkýho originálu hlavně právě ty chyby a výsledkem je takový poměrně trapný pořad. Párkrát jsem se u toho pobavil, to jo, ale prostě vzhledem k tomu, jak hrozně nudnej moderátor Johnny Valda je (nejčastěji jsem se smál těm videím, než jeho komentářům), tomu nemůžu dát víc než 2 hvězdičky. Samozřejmě je to složitý, když to porovnávám s =3, který na to všechno má rozpočet na úplně jiným levelu, ale i tak prostě od toho prostě očekávám nějakou kvalitu. RWJ dokázal mnohem lépe provázet takovýmto typem 'vlogu'. ()

joker.george

Asi by už to chtělo nějakou zásadnější změnu. Vydávat tolik dílů prakticky na stejné brdo bez nějaké výraznější obměny asi není úplně to nejlepší z dlouhodobého hlediska... Ale kvalitu si to pořád drží a Johny Valda i Ted stále dokáží zabavit a pronést vtipnou hlášku, za což může i vhodný výběr parodovaných videí... ()