Policajtov švagor

• Slovensko Policajtov švagor 2 (viac)

Pre najdrsnejšieho policajta v meste je nočnou morou predstava, že mu do rodiny pribudne krpatý a ukecaný idiot - ako novopečený švagor. Lenže čo keď sa tento neznesiteľný muž stane ešte aj jeho kolegom v práci? Na niečo tak strašné už ani v pekle nemajú slovník... Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policajnej akadémie a vyhliadku na šťastný život po boku krásnej Angely (Tika Sumpterová). Jej brat, policajný detektív  James Payton (Ice Cube), z toho nie je ani trochu nadšený, ale keď sa mu už nepodarilo sestre svadbu vyhovoriť, rozhodne sa z Bena urobiť aspoň poriadneho chlapa. Alebo sa o to aspoň pokúsiť... Jamesa ako elitného detektíva atlantskej polície pošlú nadriadení do Miami, aby zastavil dopravu drog do krajiny, a to priamo pri zdroji. Jeho cieľom je údajný narkobarón Antonio Pope (Benjamin Bratt). James považuje túto misiu za dobrú školu života, vhodnú aj pre svojho budúceho švagra Bena, ktorého chce počas akcie zaučiť a prevychovať. Keby len tušil, čo všetko ho bude toto rozhodnutie stáť, určite by si to rozmyslel. Nielen že musí riešiť nepretržitú sériu hrozných problémov, ale navyše má čo robiť, aby jeho sestra neovdovela, skôr než sa vôbec vydá. (TV JOJ)

divak84 odpad!

ne že bych ten film viděl v celku (protrpěno častým přeskakováním), ale když už je film zbytečnější než jeho předchůce a ještě horší, tak potom nic pro mě.. Ice Cube by se měl v každem filmu přestat tvařit, že ho sere celý svět a dat si jointa se Snoopem nebo Dreem.. hart je parodie sama na sebe. je lepším stand up komikem než hercem.. ()

Georgex

Byla by to celkem fajn akční komedie, nebýt Kevina Harta, jelikož ten chlap je tady ve své klasické formě a to se opravdu nedá vydržet. Na druhou stranu Ice Cube je v roli drsného policajta celkem fajn a párkrát jsem se při jejich vzájemné konfrontaci zasmál. Každopádně je to o chlup zábavnější než tragický první díl, ale nové Mizery od toho nečekejte, jelikož těm to nesahá ani po kotníky. Moje hodnocení 40%. ()

VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete. ()

bigmatko

tak toto je naozaj zbytocny pokus o komediu a rovnako zbytocny pokus o herecke výkony. Jediné čo má v tomto filme zmysel sú pekne auta a sem tam pekné ženy. samotný príbeh je priam primitívny ako aj jednotlivé scény a vtipu sa dockáte velmi velmi zriedka ak vôbec. Ani som nevedel že to je pokračovanie nejakého filmu ale po tejto skúsenosti ani nebudem pátrat po prvej casti. nejakym zvlastnym sposobom mi to pripomenulo dávno zabudnutý serial VIP s pamelou anderson, rovnako jednoduché, rovnako málo zábavné ale hlavne ze sa tam premávajú na drahých autách a ukazujú prirodzené Floridske prednosti. ()

matous20063

No prostě jízda, asi o něco lepší jak ta první z roku 2014. Ano, těchto rádoby krimi/komedy filmů to máme mnoho ale krom Bad Boys jsem se zatím u žádné tolik nezasmál. Jeong je král stupidního humoru a společně s Kevinem Hartem jsou sehrané duo. Příběh je ceklem klasický a není zde nic zajímavého. Film stejně jako jeho první díl můžu doporučit. 70% ()

• Plagát k tomuto filmu imituje plagát videohry "South Park: The Fractured But Whole" z roku 2017. (Zeker)
  • Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)
  • Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (viac)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Hláškař Roman Pierce z Rychle a zběsile 2 má kupu fanoušků. Není tedy divu, že na tom chce jeho představitel Tyrese Gibson postavit hereckou kariéru. Gibson se objevil třeba v Transformers nebo… (viac)