Bloom

USA, 2015, 70 min

Lily (Deann Baker) sa zobudí uprostred kúpelne v kaluži krvi. Po rozhovore s kamarátkou, s ktorou strávila predchádzajúci večer na párty, si začne myslieť, že ju muž, s ktorým z párty odišla, nadrogoval a potom jej ublížil. Odmietne to však nahlásiť na políciu. Z ničoho nič však stráca chuť do jedla a začína objavovať nadprirodzené schopnosti, ktoré predtým nemala. Postupom času zisťuje, že v ten osudný večer neublížil chlap jej, ale ona jemu, pretože sa zmenila na krvilačnú beštiu. (Marceloo)

Marceloo

Lily (Deann Baker) sa zobudí uprostred kúpelne v kaluži krvi. Po rozhovore s kamarátkou, s ktorou strávila predchádzajúci večer na párty, si začne myslieť, že ju muž, s ktorým potom z párty odišla, zdrogoval a potom jej ublížil. Odmietne to však nahlásiť na políciu. Z ničoho nič ale stráca chuť do jedla a začína objavovať nadprirodzené schopnosti, ktoré predtým nemala. Postupom času zisťuje, že v ten osudný večer neublížil chlap jej, ale ona nemu, pretože sa zmenila na krvilačnú beštiu. - Tento horor ma v úvodných minútach strašne hneval. Niekolko minút hlavná postava čaptavo chodí v topánkach s vysokým podpätkom a to ja u žien nenávidím. Našťastie si ich neskôr vyzula a môj dojem sa tak začal zlepšovať. Pribraté ženy velmi nemusím, ale táto mi vôbec nevadila a dobre sa na ňu pozeralo. Aj ostatné postavy boli znesitelné. Námet mi trochu pripomínal horor Afflicted z roku 2013, aj keď kvalitou mu nemôže konkurovať. Velmi sa mi páčil hudobný doprovod a chytlavé soundtracky. Pôvodne som ohodnotil 4*-mi, ale potom som uznal, že napriek velmi krátkej stopáži sa tu našlo zopár hluchých miest, takže som hodnotenie zmenil na 3*. ()