Ambície môžu byť smrteľné. Nový prípad mladého právnika je spojený s veľkým tajomstvom, ktoré ho môže stáť život. Mladý ambiciózny právnik Ben Cahill prevezme kauzu významnej farmaceutickej firmy, ktorú vlastní skorumpovaný miliardár Arthur Denning. Ben však urobí osudovú chybu, keď strávi noc so svojou bývalou priateľkou Emily, aktuálnou Denningovou spoločníčkou. Dôverné informácie, čo sa mu podarí od nej získať, poskytne svojmu šéfovi Charlesovi Abramsovi, majiteľovi právnickej firmy, ktorá vedie proti Denningovi nemilosrdný boj. Mladý muž sa stane nechceným aktérom neľútostnej vojny medzi skorumpovaným magnátom a jeho obchodným partnerom. To ešte netuší, že sa ocitá v smrteľnom nebezpečenstve a pokiaľ chce prežiť, bude musieť čo najrýchlejšie odhaliť pravdu. Času je málo a nebezpečenstvo narastá. (TV JOJ)

castor

Slušný námět by tu byl, zpracování je ovšem průšvih. Navíc mít v týmu poměrně solidní herce a dva legendární šviháky, přesto to takhle zazdít, to už je docela umění. Jenže charisma obou legend se roztáhne tak z půlky, navíc velmi brzy nastoupí sled nešikovných kiksů ve scénáři a na nějaký zajímavý zápis do filmové historie můžeme zapomenout. Režie rutinérská, ve výsledku jen ztráta času. ()

TOPmoovie

je to spracovanim ****. defekti co tu davaju ** a nizsie..su typicky vyplod chorej csfd, ktorej bodovanie a preferovanie par uzivatelov pomocou primitivneho systemu bodovania , nici normalne hodnotenia. je to uplne ok film, vyborny. kazi to iba predzavercna scena s alpacinom, uplne zcestna , naivna. zaver to trochu napravuje. ()

malylada

Velmi špatně napsaný scénář, který zapříčiňuje všechny negativa filmu. Ani herecké obsazení nemůže film spasit, neboť většina herců dostává minimum prostoru nebo jsou naprosto zbyteční. Obsazení Duhamela se vůbec nepovedlo a jen podtrhává nevýraznost hlavního hrdiny. V první půlce se nic nestane a v té druhé pár slaboučkých zvratů. Vše strmě padá do průměrnosti a něco je špatně, pokud se stává nejlepší scénou svádění v kuchyni k sexu.......4/10 ()

Lacike odpad!

Totalne nezazivny thriller ani neviem o com. V polovici som to vypol. Skoda, ze som si dopredu nezistil kto to reziroval. Shintaro Shimosawa je pre mna totalny packal, ktory napisal neznesitelne nudny film Repentance, ktory sa nedal dopozerat a toto je rovnaky pripad. Nabuduce si dam na neho pozor a vyhnem sa mu. To sa týka aj Byeong-heon Lee. Akonahle hra v americkom filme, tak je to sracka. 0/10. ()

Jara.Cimrman.jr

"V právu žádná pravda není. Všichni lžou." Již dávno vím, že pravda v právu nikoho nezajímá. Důležité je pouze to, kdo má dražšího právníka, neboť ten za svůj honorář dokáže vymyslet daleko lepší pravdu. O to tu tady však nejde. Tady jde o to, že mladý právník chce ulovit velkou rybu a myslí si, že mu to projde. I nepříliš zkušený filmový divák by mu v té chvíli nejradši pošeptal do jeho pečlivě depilovaného ouška, že on i jeho rodina asi budou mít problémy, ale říkejte to dravci, který má v ruce flešku a neváhá s ní machrovat. Já jsem se přitom tedy nenudil, na pár známých tváří jsem radostně zamával, nevadilo mi, že se děj několikrát zvrátil, ale hlavnímu jelimanovi jsem přesto moc nefandil. Padouši byli totiž o dost zábavnější než on. ()