Mladý pouliční kouzelník (Jacob Latimore) se po smrti svých rodičů musí postarat o svou malou sestru. Aby si udržel střechu nad hlavou, musí se zaplést do nezákonných aktivit. Poté, co je jeho sestra unesena, se musí postarat o její záchranu. V tom mu pomůže jeho bystrost a kouzelnické triky. (Plechpetr)

castor

Zase jeden hošan, který sešel z cesty, přitom má srdce takřka ze zlata. Přes den kouzlí v ulicích, po večerech si přilepšuje coby drogový dealer. A pochopitelně se připlete do problémů. Naštěstí má krásnou a nesmírně chápavou přítelkyni, pak v sobě objeví cosi, co jsem ani nějak nechtěl chápat, zažijeme pár žánrových kotrmelců, abychom si „užili“ náležitý happy-end. Tenhle kousek je svou nezajímavostí a zbytečností odsouzený k zapomnění. Bohužel. ()

kaylin

Jasně, že do toho filmu trochu nakukuje rasová problematika, ale přitom je to snímek akční, až thrillerového charakteru se sci-fi prvky o jednom klukovi, který to s magií dotáhne trochu dál než jiní. Film postupně graduje, kdy nakonec musí přijít to, co přijde. V podstatě takový temnější "Kick-Ass" z ghetta. ()

EvilPhoEniX

Překvapivě mě to bavilo více než jsem čekal. Vcelku drsný a reálný pohled na mladého drogového dealera, který se dostane do problémů, což hrozí vždy při téhle riskantní "práci". Plusem je, že je pouličním kouzelníkem, tedy divák se dočká i zajímavých triků, funguje i chemie s krásnou přítelkyňí a finále krásně přitvrdí, kde dojde i k násilí, za což jsem ochoten přidat na hodnocení. Malý dobrý film. 75% ()

Rominator

Pouliční kouzelník Bo (Jacob Latimore) se po smrti matky musí postarat o mladší sestru Tinu (Storm Reid). Na živobytí si po nocích vydělává prodejem drog pro Angela (Dulé Hill). Celkem se mu daří, potkává krásnou Holly (Seychelle Gabriel) a dostane nápad jak vydělat peníze, ale vše se zkomplikuje... Rozpočtem malý film, který nabídne koukatelný příběh a herce. Ani se nechce věřit tomu, že rozpočet filmu byl pouze 250 000 dolarů. ()

Niki_Uzumaki

Film s opravdu velkým potenciálem, bohužel ve výsledku ne tak vydařený. Trailer mě navnadil na super sci-fi podívanou, ale celý film provází jisté nelogičnosti a zdá se mi, že příběh mohl být mnohem propracovanější, působí na mě "odbytě". Jako oddychovka se to dá, ale rozhodně to není film, na který si někdy v budoucnu vzpomenu. ()