Paul se probudí vedle Becky, tanečnice z párty, a musí rychle vymyslet nějakou lež, aby "ochránil" svou budoucí nevěstu Karen. Ale když se objeví Beckyino spodní prádlo pod pohovkou a pár usvědčujících fotografií, zdá se, že je všechno ztraceno ... a ke všemu se zjistí, že Becky je Karenina sestřenice, ocitne se mladík před těžkou volbou. Dokáže se rozhodnout správně? (oficiálny text distribútora)

DaViD´82

Komedie se slušným tempem, ale s chybkou, že není ani trošku vtipná a dost okatě a trapně krade vtipy jiným snímkům (viz popis podezřelého aneb Johny English). Tak hloupý scénář se i v žánru kde se ledascos dá odpustit nevidí. Celkový trapný dojem mírně zlepšuje místy Jason Lee a vždy, když se objeví Julia Stiles. A to je vše nic jiného tento snímek nenabízí. ()

Slartibarkfast

Paul si hodlá vzít jednu rozkošnou krásku, ale poté, co se spustí na rozlučce se svobodou s její sestřenicí, nic už nevypadá tak dobře, jako na začátku. Možná to není žádný světoborný kus, ale já se docela pobavil. Malinko mne zaráží tak nízké hodnocení celkem oddychové komedie s příjemnými herci, ačkoliv je fakt, že trapných momentů je tam dost a celkově je to hovadina vycucaná z prstu u nohy. Nemyslím si však, že by si zasloužila přímo odpad. Když to srovnám s dalšími podobnými výblitky, je to ještě dobrý průměr. 50% ()

MickeyStuma

Zase ta rozlučka se svobodou. Při ní se vždy dějí věci. Tentokrát se stane to, že se budoucí ženich vyspí s tanečnicí z dívčí taneční skupiny objednané na svou párty, která je, jak později zjistí, sestřenice budoucí nevěsty. No, a teď co s tím. A to se do toho ještě začne plést policajt, který s onou sestřenicí chodí, neboť ji nechal sledovat a tak se o všem dozví. Příběh krapet postrádá na logice už v tom začátku, právě s onou sestřenicí. To by byla setsakramentská náhoda, ne? Z druhé stránky pohledu to spíše vypadá, že tam byla poslána záměrně nevěstou, aby na ženicha dohlédla. Ale budiž. Bereme jak je navaříno. Samozřejmě se má jednat o romantickou komedii, která svým závěrem může i překvapit, ale vyznívá to krapet vyčpěle. Hodně se s cílem pobavit přehrává, čímž mnohé humorné scény vyznívají ne zrovna málo křečovitě. Snímek postrádá očekávané rysy romantismu a úsměvnosti a tak ani na konci všeho dění nelze očekávat vzplanutí emočního finále. Ne, tohle se nepovedlo, i když se tu všichni snaží a holky z každičké scény doslova září. Tři scénáristé a taková nedokonalost. No nic. ()

Nocturno culto

Na tohle jsem se těšil, asi hlavně kvůli Jasonovi "Earlovi" Lee, jenže jakmile se odehrála scéna v lékárně, tak mi bylo jasné že půjde o prvoplánovou, průhlednou komedii, které na kvalitě nepřidají hezké tváře obou dívek, dobývajících Paulovo srdce ..několik scén bylo lepších ale zbytek stál za bačkoru..škoda ()

Pythonator

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl. ()