Stroskotanci

• Česko Trosečníci (viac)

Amber je hezká, bohatá a arogantní čtyřicátnice, která nemá děti a v ničem nenachází štěstí. Její manžel, hodný a pasivní Tony, by jí rád udělal radost a proto jí připraví překvapení dovolenou na soukromé lodi plavící se z Řecka do Itálie. Na palubu pozve ještě dva páry, ale věčně nespokojená Amber si svou agresivitu vylévá na všech nejvíc však na lodivodovi, který se jmenuje Giuseppe. Mladý rybář jen těžko snáší nadutost amerických klientů, a hlavně Amber, jež ho přesto přitahuje, má brzy plné zuby. Když však její vinou loď ztroskotá a moře vyplivne dvojici trosečníků na opuštěném ostrově, role se nečekaně obracejí. Teď je pánem situace Giuseppe a Amber je na něm zcela závislá (oficiálny text distribútora)

otík

Ačkoliv se tento ubohý romantický film tváří jako moderní remake Zkrocení zlé ženy, je to jen nepovedená napodobenina a ubohý zlomek nápadu o nápravu poněkud marnivé ženušky bohatého muže. Madonna si „zahrála“ velmi nechutnou ženu, která s chudým rybářem ztroskotá na opuštěném ostrově, tam zažije docela drsné ponížení, aby si uvědomila, jak se má správně chovat a jak jednat. Ale buď jak buď, když už zde byla snaha o romantický film, je škoda, že nebyla dovedena do konce. Závěr je možná reálný, ale vzhledem k vývoji filmu trapný. ()

Barak

Pokus o romantiku těžce nevyšel. Madonna ze sebe nevytáhne naprosto nic - možná na začátku malinko, ale to jen proto, že nemá co hrát :) No.. jako nevím, co na tom chcete chválit. Ztroskotanci na ostrově, kteří se snaží z diváka násilně vymanit emoce, kteří se snaží projít nějakou proměnou - dyť jsem jim lze akorát tak smát, smát nad ubohostí scénáře a nad naprostou neschopností udělat něco pořádného. A ten konec - sakra, jsem se skoro rozbrečel.... 2.5/10 ()

Boogeyman

Musím říct, že po tom co jsem o tomhle filmu všechno slyšel jsem očekával opravdu nějakou hloupou pitomost. Hloupá pitomost to sice byla,ale ne tak hrozná. První půlka byla celkem povedená a Madonna skvěle nesnesitelná,ale od první chvíle na ostrově se z filmu stala totální hloupost. Madonna přestala být nesnesitelná a začala se snažit hrát,což jí jako obvykle vůbec něšlo. Je vidět co všechno dokáže s člověkem udělat láska,že pane Ritchie? ()

BluT odpad!

Začátek filmu byl i vtipnej, ale po ztroskotání hlavních herců na ostrově začala plejáda nedotažeností, špatných hereckých výkonů a absolutně nepochopitelného chování postav. Já nechápu, jak ten film mohli sestříhat/natočit tak špatně. Měli dobrýho režiséra, italskou předlohu, ze který mohli čerpat, fajn soundtrack a stejnak je film fakt strašnej. Buď za to může časovej press při natáčení, nedostatek financí nebo Madonna v hlavní roli (nebo všechno dohromady), ale prostě se to celkově hrubě nepovedlo. 10 % ()

Tamdydam odpad!

Něco podobně primitivního a amatérského se dá strávit jedině v případě obsazení hlavních rolí atraktivními herci. Ruku na srdce, kdo nikdy nesnil ( alespoň v pubertě ) o ztroskotání na pustém ostrově s nádhernou dívkou. Bohužel vyžilá Madonna, která mi bez makeupu neodbytně připomíná herce Jeana Marais tuto mou podmínku opravdu nesplňuje. Zbývá tak jen pěkné prostředí a příjemná lež pro starší dámy, které chtějí věřit tomu, že vášnivou romatiku lze prožít v jakémkoliv věku a s jakoukoliv vizáží. Jo a spolutrosečník Madonny se dámám pravděbodobně bude líbit také. ()

• Snímek se umístil na 20. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Film sa nakrúcal na Sardínii a Malte. (JančiBači)

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)