Populárna francúzska rocková skupina organizuje svoj koncert. Hala je plná fanúšikov, ktorí túžia vidieť svoje idoly. Všetko sa však pokazí, keď sa fanúšikovia pod vplyvom kliatby začnú meniť na démonov, ktorí chcú na svoju stranu získať každého, kto im stojí v ceste. (Marceloo)

Marceloo

Populárna rocková skupina z Francúzska organizuje svoj koncert. Hala je plná fanúšikov, ktorí túžia vidieť svoje idoly. Všetko sa však pokazí, keď sa fanúšikovia pod vplyvom kliatby začnú meniť na démonov, ktorí chcú na svoju stranu získať každého, kto im stojí v ceste. - Na volnočasový hororový projekt partie hudobníkov to nie je najhoršie. Už od detstva obdivujem ludí, ktorí dokážu hrať na nejaký hudobný nástroj, a o to viac obdivujem ludí, ktorí dokážu hrať na mnohé z nich. Sú tu zaujímavé songy, zopár vtipných scén sa tiež nájde a démoni nedajú hudobníkom ani na chvílu vydýchnuť. Najslabším aspektom sú určite masky, ktoré sú až nepríjemne odfláknuté. Taktiež sa mi nepáčilo pridanie CGI efektov, ale inak je to svižná a zábavná záležitosť. ()