V mysterióznom thrilleri sa skupina študentov medicíny snaží dostať odpoveď na otázku, či existuje život po smrti. Opakovane sa dostávajú do stavu klinickej smrti, no stále nebezpečnejšie experimenty si na každom z nich vyberú svoju daň... (Itafilm)

Lucasion

Film jsem měl ve svém hledáčku dlouho. Nejen kvůli mé oblíbené Ellen Page, ale kvůli tomu, že se jedná o sci-fi horor. Takových moc není. No není. A není to ani tento případ. Hráči se smrtí začínají jako velmi vkusný thriller o bohatých floutcích z Univerzity medicíny. Dostanou nápad jak zbohatnout ještě víc, když začnou studovat, co se s námi stane po smrti. Do té doby dobrý. Najednou je to začne bavit a oni začnou postupně fetovat, ten fakt, že skočí do klinické smrti. Asi stále dobrý. Pak se to zlomí a film vám začne podsouvat hororové prvky nahánění ústředních postav. A tady už to nefunguje a z průměrného filmu velmi snadno a drsně sklouzne do podprůměru. Druhá část je nudná, natahovaná a absolutně bez šťávy a atmosféry. Stěží jsem to dokoukal. Původní verzi neznám, takže hádám, že by mohla být lepší. Ale zase bez Ellen Page a do toho se mi už nechce. (38 %) ()

Asia_Power

Už originál Sráčů se smrtí mě na můj kulatej zadek zrovna neposadil, no nemohla jsem teda čekat, že z remejku zvlhnu, ztvrdnou mi bradavky nebo začnu alespoň přerývavě dýchat. Vlastně jsem čekala, že to bude strašná sračka a film se v mém mobilu ééé velkoplošné televizi, ocitl stejným omylem jako lesba na gay párty. Ale tak, když už to tam bylo, tak proč si nedopřát trochu sebemrskačství navíc když mi dnes odpadlo bičování protože domina chytla rýmu. Možná díky tomu všemu nejsem úplně znechucená a dokonce jsem možná i mírně překvapená, že se mi z toho nechtělo blejt. Rozhodně to není film, který si budu nadšeně pouštět znova a nadále nechápu proč HulMiÚd vytvořil zrovna tenhle remejk, ale tak film mě nakonec pojebal, jelikož se zaplatil, čemuž bych nevěřila ani omylem a prohlásila bych to max s pistolí u hlavy. Něco málo k ději - Hrají si tam se smrtí. Jednou smrt vyhraje, 3x jí vojebou. Je to nudný, uspává to a vymodlená lesbická scéna mulatky s Elenou se taky nekoná takže zase smůla. Přes to všechno jsem čekala větší průser a jsem nadšena, že někomu stojí poskládání Rubykovky (vím že to mám blbě) za, i když jen dočasný, chcípnutí. ()

tron

Spoilery. Schumacherových Hráčov so smrťou vnímam ako nostalgickú pecku, na ktorej som vyrastal. Keď sa ku mne dostali informácie o vzniku remaku, vôbec som naň nemal chuť, ale po prekvapivom obsadení Kiefera Sutherlanda sa situácia zlepšila, lebo v mojich očiach prestalo ísť o remake a stala sa z toho plnohodnotná dvojka. To už mi pripadalo o čosi (hoci nie o veľa) zaujímavejšie. A výsledok? Nie je to dvojka! Kým v jednotke hral Kiefer postavu menom Nelson Wright, v dvojke Barryho Wolfsona. Iste, mohol sa premenovať, avšak nič nenapovedá tomu, že by šlo o rovnakého hrdinu. Čiže ide o úplne inú postavu, ale hranú rovnakým hercom. Navyše ani raz priamo nezasiahne do deja. Je tu len preto, aby tu bol. Čo ma naopak potešilo? Pár vizuálne dobrých nápadov. Inak strašne predvídateľný film, ktorý sa nás pokúša znepokojovať a strašiť spôsobmi z 80., najneskôr z 90. rokov.  Ak by som bol producentom tohto nešťastného filmu, zostrihám z neho kraťas a skočím z mosta. Mimochodom, nebol ním nikto iný, než Michael Douglas, ktorý produkoval už jednotku. ()

T2

Rozpočet $19miliónovTržby USA $16,883,115Tržby Celosvetovo $45,158,254Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Oplev nie je zlý režisér ale asi mal okolo seba slabý tvorcovský tím. V prvom rade je to také mdlé, nemá to svoju tvár a je tu aj zlý výber hercov, Diego Luna a Ellen Page mi tam absolútne nesedia, trčia tam ako päsť na oko. /35%/ ()

Kudly4

Znáte seriál Dr. House ? Tak tohle je skoro to samé, akorát toto je telenovela. Totálně nesympatičtí herci, přál jsem smrt každému z nich. Tahle se vychrápe s tímhle, tahle zase s tímhle a tahleta chudinka má smůlu a umře. Dojemný jak prase. Scény, které prostě v danou chvilku skončí a dále už nenavazují (třeba nuž v ruce). Jedna hvězdička za asi 2 scény, které trochu hororové byly. Pokud chcete vidět SEXY KRVÁK z nemocničního prostředí tak doporučuji film Patologie (2008). ()

• Po resuscitaci Sophie (Kiers Clemons) ji Ray (Diego Luna) nese, aby urychlil útěk před úklidovou četou. V jedné scéně je Sophiina hlava na levém rameni Raye, ve druhé scéně je na pravém rameni. (BMW12)
  • Když se Sophie (Kiers Clemons) podaří oživit a blíží se úklidová četa, tak je bosá. A to i ve chvíli, když ji Ray (Diego Luna) vynáší z místnosti. Když se však o pár vteřin později objeví v garáži, tak ji Ray pořád nese, ale Sophie už má na nohou boty. (BMW12)

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (viac)