Charlie Carbone (Jerry O´Connell) a Louis Booker (Anthony Anderson) sú už roky najlepšími priateľmi. Každý z nich má však svoje vlastné problémy. Louis je bytostný optimista, ale zároveň smoliar k pohľadaniu. Charlie je naopak skeptik, ktorý sníva o zoznámení s príťažlivou ženou a bezstarostnom živote. Jeho sny sa mu však môžu veľmi ťažko splniť, pretože je nevlastným synom mafiánskeho bossa Sala Maggia (Christopher Walken), ktorý nemá oboch priateľov priveľmi v obľube.  Sal sa im i napriek tomu rozhodne dať  poslednú šancu a požiada ich, aby doručili do Austrálie 50 000 dolárov. Spočiatku to vyzerá tak, že sa na nich konečne usmialo šťastie. Lenže bundu, do ktorej si peniaze schovali, im vďaka ich hlúposti a nepozornosti ukradne miestny klokan. Najzábavnejší lov v dejinách Austrálie môže začať... (TV Markíza)

vito_corle

Klokan Jack je akční komedie, u které jsem se dobře bavil. Trochu přitroublá legrace od začátku až do konce. Ve filmu je ukázaná Australská příroda a divočina. Nejvíce jsem se bavil, když ožil přejetý klokan alias Jackie Nožka.Ústřední dvojice-dva kamarádi z dětství prožijí dobrodružství v Austrálii. Honí klokana s bundou plnou peněz seznámí se s dobře rostlou sexi ochránkyní zvířat a doběhnou záporáky. Žádné velké umění, ale já sem se u vycpaného :) klokana pobavil. ()

MERKATtv

Klokan Jack je jeden z najkontroverznejších filmov aké som kedy videl s veľmi rozporuplnými názormi divákov. Vec sa má tak, že v skorých 2000s, keď ešte neexistoval internet bol tento film prezentovaný ako akčná komédia s hovoriacim klokanom a keď ľudia na to išli do kina tak z kina odchádzali sklamaní lebo nedostali to čo chceli. Ako ale povedal muž vo videu z minulej storky, tá kengura mala mikinu a v tej mikine má peniaze a vlastne sa ho snažia chytiť. Príbeh je o dvoch týpkoch ktorí majú konexie s mafiánmi a musia spraviť obchod a samozrejme všetko sa pokazí a peniaze ktoré majú predať získa klokan. Veľmi vtipný nápad ktorý je skvelo odprezentovaný a keďže som od filmu nečakal akčného hovoriaceho klokana tak som dostal presne to čo som chcel. Ak by do filmu nebola na silu vopchaná love story tak by sa mi to oveľa viac páčilo ale vo všetkých ohľadoch to je veľmi vtipný film ktorý skvelo reprezentuje humorom a štýlom svoju dobu. Preto ma prekvapilo ako je tento film na internete nenávidený lebo naozaj to je kvalitný film ktorý ()

Flix

Ubohá komedie, která kopíruje několik věcí najednou. Rádobyvtípky tlustého černocha zapůsobí na málokoho. Zasmát se dá leda tak klokanovi, který je celkem slušně zpracovaný. Zápletka sice není odfláknutá, ale propracovaná taky zrovna není. Nechybí tupý a sentimentální konec. Hlavní hrdina se samozřejmě zamiluje do hezké blondýny, před kterou se nejdřív ztrapní, pak ji sbalí, ta se na něho pozděj naštve, ale zase to dají dohromady. Pokud jste už viděli hodně komedií, tahle vám přijde jako dost podprůměrná... ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10///+dvojice O´Connell a Anderson, krásné scenérie, nadupaná hudba -divatelné jen pokud filmu přijdete na chuť/// Dlouze jsem se snažil přijít na to, čím bych hodnocení filmu srazil dolů, proto si jej trošku rozeberme. Obsazení filmu není plné hvězd, přesto kdo má rád ustřední dvojici, bude potěšen. Estella Warren, i přesto že se objeví více až na konci filmu, tak je na ni radost pohledět. Herecké výkony se dají přežít. Horší je to se scénářem, nic co by tu už nebylo, přesto pro tento film postačuje. Samotný Klokan Jack je na první pohled uvěřitelný a především připraví hlavním hrdinům nejdenu peprnou situaci. Krásně na mě zapůsobili přírodní scenérie a většina akčnějších scén. Nejvíce však musím vyzdvihnou hudbu, která vás provází téměř celím filmem a pokud máte rádi Hip-Hop určitě si příjdete na své./// Celkem 68%/// ()

Tempest

Klasická filmová jednohubka. Docela koukatelný film, naprostá oddychovka. Dobrý film pro chvíle, když chce člověk vypnout mozek. Příběh je totálně praštěný, 2 magoři cestou srazí klokana, nenapadne je nic lepšího než ho obléci do bundy a vyfotit se s ním. Zdánlivě mrtvý klokan ale ožije a uteče i s bundou. V bundě mají ale peníze, které převážejí pro jednoho mafiána. Takže začíná hon na klokana, který jim dává docela pěkný kapky. Pomůže jim i krásná Američanka v podání Estelly Warren a klacky pod nohy jim mimo klokana hází příjemce i odesilatel peněz. Fajn film, docela jsem se bavil. ()

• Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)
  • Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)