Misia nový domov

(relácia)
  • Česko Mise nový domov (viac)
TV spot

Na letné obrazovky TV Markíza prichádza úspešná česká reality šou Misia nový domov a spolu s ňou aj obľúbená moderátorka Tereza Pergnerová. Diváci môžu každý štvrtok sledovať mimoriadne silné príbehy ľudí, s ktorými sa osud nemaznal, a ktorí sa dostali na samé dno. Misia nový domov im dá šancu na nový začiatok. Tím relácie si bude musieť poradiť s čoraz náročnejšími rekonštrukciami domov i bytov, za ktorých múrmi sa skrývajú naozaj dojemné príbehy. (TV Markíza)

TV spot

SOLOM.

Je docela úsměvné (nebo spíše smutné – to je výstižnější) jak tady křepčí náctiletí a počítačoví povaleči, kteří s v klidu užívají pohodlí u rodičů a sami v životě nic pořádného nedokázali. Samozřejmě že ne všichni, ale ti ostatní ví, jak je v dnešní době těžké vůbec přežít a těm lidem co do toho šli, se ani nedivím. NOVA sice nepředvedla žádnou hitparádu a je pravda že ty emoce okolo byly dost přehnané (nahrané), ale je jen dobře, že ještě vůbec někdo v dnešní době má chuť někomu pomáhat. Samozřejmě nepočítám neziskové organizace, ty bych zrušil – ale to sem nepatří. Ten děda co vychovával dva malé kluky si nový domov zasloužil, ale jen jen kapkou v moři. Na city mi to moc nehrálo, znám ve svém okolí spoustu takových. Samotný pořad je však těžko uvěřitelný – zvláště co se té přestavby týče – ale tak snaha se cení. Pergnerová má svá nejlepší léta za sebou a to, že si je posrala sama – to je jen její věc. Alespoň měla snahu o nápravu. Popravdě se však nedivím, že tento pořad předčasně skončil – protože NOVĚ šlo vždy především o sledovanost, kterou si však snížila hlavně ona sama. ()

Fajt odpad!

Nevím jestli tato neuvěřitelná pomoc jednomu z deseti milionů je zrovna férová. Mládenec, který se raději myje v hrci s vodou, než aby si dokázal vyčistil umyvadlo o sporáku raději nemluvě, by dle mého soudu mohl mluvit o štěstí,kdyby celou tuto neuvěřitelnou akci, mohl splatit ve formě hypotéky. Jinak je to ohromná reklama pro NOVU, kterou to v podstatě mnoho nestojí. ()

boshke odpad!

Jelikož jsem na tento skvost narazil v hospodě již minimálně podruhé, neodpustím si tu trochu zbytečného dštění síry, ač vím, že kritizovat produkci tuzemských televizí je jako nosit dříví do lesa... V principu je smysl pořadu samozřejmě správný a bohulibý, ale provedení je, jako obvykle, pod hranicí tragičnosti, kdy lacině ždímeme emoce a k tomu nás má Terezka zřejmě ještě dojímat... 0% ()

Bozvav

Tak nějak nechápu zdejší hodnocení. Já vím, že je dnes spousta "laciných" reality šou( mnohé ani nejsou opravdové, např. všechny ty sračky s jinak vcelku sympatickým Honzou Musilem), rádoby sladkobolných pořadů a ordinérních estrád, které lezou člověku krkem, ale myslím si, že tento pořad z tohoto rámce výrazně vybočuje. Upřímně i já jsem si myslela, že jde o něco podobného a tak mne vysílání tohoto pořadu dlouho míjelo. Až mne na něj upozornila moje mladší dcera, která i když je malým žabcem, se hodně zajímá o svět okolo sebe. Koukla jsem na jeden díl, druhý, třetí a musím se přiznat, že jsem uchvácena. Jistě je tam spousta patosu, firmy které to sponzorují, to zjevně nedělají zadarmo, ale to je přece úplně fuk. Slouží to dobré věci a Tereza (a to jsem nikdy, ani zamlada nebyla její fanoušek) je úžasná. Tak milá, příjemná, přátelská a navíc jí to fakt moc sluší. Tomáš i Pepíno (ten je úplně snovej chlap -sexy, šikovný, chytrý a má smysl pro humor - takže vlastně ani neexistuje). Všichni odvádějí moc dobrou práci a pomáhají tam, kde to je opravdu potřeba. Navíc nelze upřít pořadu i tu výchovnou stránku. Moje dcery naprosto vyvedla z míry představa, že by neměly každá vlastní pokoj, plnou lednici, svoje nákladné koníčky, lyžovačku v Alpách, potápění v moři a podobně. Že by se o ně tatínek, nebo maminka nestaraly. Znají cenu peněz a ví, že dnes nic není zadarmo, ale toto je opravdu donutilo k zamyšlení. A že je to na jedno brdo, co asi by se tam mělo jinak dít.... Za mne plný počet a Terce a jejímu týmu držím pěsti a přeji jen to nej. PS: koukám na řadu 2019 a jsem z práce Terčina a Pepínova týmu i pomoci MM realit nadšená. Stejně jako klobouk dolů před lidmi, kteří jdou jen tak někam pomáhat. Tento pořad má smysl a je asi tím nejlepším ve svém žánru, co jsem kdy viděla. ()

Uroboros

Totální citová vydíračka, plná "úžasných" sponzorů, kteří myslí na obyčejné chudáčky lidi, co nemají kde bydlet a kam dát večer hrát děcka. To určitě, zrovna hajzlové typu MM-Reality by spíš nejraději hned po skončení natáčení vykopli majitele bůh ví kam a ten baráček pěkně mastně za provizi poslali dál do světa..Jediné plus je makáč Pepíno a spol. kterým jde práce na rekonstrukci vždycky pěkně od ruky. ()