Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Ukážka z filmu

doriana.g

Nečekala bych, že to řeknu, ale - zlatý Štáfek, zlatý Zadražil, dokonce i zlatá Kajnarová! Na ty se ještě dalo dívat. Tahle nová skvadra je prostě nekoukatelná. Celé zle. Všichni vypadají jak z jednoho žabího vrhu, jen s malými nuancemi, šedivý žabák, unylý žabák, ukrajinský žabák a žába těsně před bodem varu. Všichni se tváří pořád stejně přiblble a přiblble deklamují přiblblé dialogy. A já jsem otrávená, protože Specialisté byli moje guilty pleasure k žehlení, no, a už nejsou. ()

pakobylka

Snaživí, neumětelští, leč kupodivu soustavně vítězící ... slavně i neslavně, v každé z odprezentovaných epizod. Snad že mají na své straně vrtkavou štěstěnu, která se patrně nemůže dívat na jejich neprofesionální zápolení, a tak jim (ne)nápadně vypomáhá (docela se přitom nadře, holka nebohá) ... snad že bez reptání naplňují i ty nejbizarnější představy svých duchovních otců, a tak logicky nemohou být odsouzeni k nezdaru. Ať už stojí v jejich čele David Prachař jakožto major Pavel Vondráček nebo Martin Dejdar alias major Josef Strouhal, jejich způsoby se nemění. Nicméně ... přejme jim úspěch při rozkrývání zločinu, je to nejenom v jejich, ale i v našem zájmu ... 2,5* ()

dEst28 odpad!

Jsem ještě neviděl takhle mladé kriminalist. Navíc ksichty totálně se nehodící do koncepce krimi stejně jako v mordpartě. Štáfek jako Lavi super ale tady prostě trapas. Vše bez nápadu, bez scénáře, bez atmosféry. Nuda, děs běs. Sám sobě se divím, že jsem to dokoukal... S kriminálkama se roztrhl pytel ale jen rapl a případy 1. oddělení se opravdu povedly. ()

phil22 odpad!

Kriminálka Anděl, Atentát, Policie Modrava, již několik projektů kteří byli o Pár procent úspěšnější a stanice Nova vytvoří seriál, Specialisté. Podle mně již propadák prvního dílu, s takovou taktikou se můžeme radovat že nyní je tu několik stanic kteří vědí co je kraj a co propadliště televizní zábavy. ()

TomasB odpad!

Uf, co dodat a nenasrat. Na Nově probíhala delší dobu masáž, jaký hardcore seriál nás nečeká, Případy 1. oddělení prý hadra. Nu, ehm. Sračka. Po scénaristovi bych chtěl peníze určitě zpět. Zpětně se zamýšlím, zdali to vůbec mělo scénáristu. Pozor Spoiler!!! Borci vykradou klenotnictvi, při útěku narazí na policajta, ďábelský plán (lol) policie, trocha té střelby a je vymalováno. To jako vážně??? To jako vážně?? Epic fail guys...Poslední poznámka. Lavi zůstaň u fotbalu. ()

Galéria (1 896)

• V čase 28:14, když mluví major Strouhal (Martin Dejdar) s podporučíkem Vízkem (Petr Pěknic), jde vidět, že za sebou Petr zavírá branku. V dalším záběru ale stojí před ní a zavírá jí znovu. (Duoscop)
  • Slovo „bodyček“ v hokeji označuje bránění soupeři vlastním tělem. (SONY_)
  • Přípravy na jeden díl zaberou tvůrcům dva měsíce. Tak dlouho trvá vytipovat lokace a doladit scénář. Samotné natáčení trvá čtyři a půl dne. (Duoscop)