Christy (Chrissie Chau) je mladá, krásná, úspěšná, zadaná, bydlí v Hong Kongu a nic jí v životě nechybí. Jako mnoho jiných žen, které mají před sebou oslavu třicátých narozenin, se musí vypořádat se stresem, který v ní tato životní událost vzbuzuje. Na klidu jí nepřidá ani chřadnoucí zdraví jejích rodičů. Ještě že její partner jí mnoho vrásek na čele nedělá, protože spolu nebydlí. Jednoho dne se však musí ze svého bytu nečekaně vystěhovat a zcela náhodně se octne v bytě patřícím Wong (Joyce Cheng). Pročítáním deníku, který Wong patří, se Christy začne dostávat do světa absolutně odlišného od toho jejího a začne Wong blíže poznávat. Nakonec se i dozvíme, proč Wong už v bytě nebydlí. (alisa.upir)

alisa.upir

Tenhle film strašně krásně vystihuje dnešní moderní způsob života. Je vám skoro 30, jste mladá krásná žena, každý ráno na sebe patláte miliony krémů a vitamínů, masek a make-upů, žijete sama i když máte několik let přítele, a najednou přijde něco, co vám absolultně převrátí život naruby. Už jsme tak strašně odtržení od reality, že snad kromě smrti nás nic nepřesvědčí něco ba bašen životě změnit. Téma, které si zaslouží přesně takovéhle krásné poetické zpracování. ()