Týden s prezidentem

(relácia)
Publicistický
Česko, 2017, 25 min

Účinkujú:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (moderátor), Alex Mynářová (moderátor)

Nový diskusní pořad s prezidentem republiky. Hlava státu komentuje podstatné události minulého týdne. (TV Barrandov)

Tom_Lachtan odpad!

Já vím, co se stane, tahle civilizace zanikne a po pár tisících letech nás buďto objeví mimozemšťané, nebo nástupci rodu Homo, to je jedno, ale prostě jejich archeologové tohle vykopou. A budou si myslet že je to satira, protože nebudou věřit, že tahle sbírka kreaturní trapnosti mohla existovat v době technického rozmachu lidského druhu. ()

majky19

Jsem upřímně rád, že TV Barrandov přišla s takovým pořadem a jako v podstatě jediná televize v naší dala panu prezidentovi takřka neomezené pole působnosti, na němž může bez jakékoliv bázně a hany interpretovat své postoje a názory, které by mu v jakémkoliv jiném médiu zcela určitě neprošly. Ačkoliv pro mě dříve TV Barrandov byla pro mě v podstatě neznámá a neatraktivní televizní stanice, musím konstatovat, že po příchodu Jaromíra Soukupa se rázem stala jedním z kanálů, na který se dívám pravidelně alespoň jednou týdně, a lví podíl na tom má jednoznačně diskuzní pořad "Týden s prezidentem". ()

buchannon

Očividný alpinismus ze strany "moderátora" vůči staříkovi, který je rád, že ho konečně poslouchá někdo jiný než jeho Ovečka. Tak už víme, co vše tento moudrý pastýř je: 1. Putinofil 2. Li Kche-čchiang-fil a 3. Soukupofil. I když jak to vypadá podle jistého titulku, tak "Prezidentův sen je v troskách". Každopádně brzy si zazpívám: "To všechno vodnés čas..." ()

Ajfist odpad!

Vlezdoprdelní pořad řitního alpinisty Jaromíra Soukupa jehož botky z hlouby Zemanovy řiti už ani nekoukají,neboť snaha vejít se dovnitř celý i s botama,se setkala konečně s úspěchem.Akorát,že nevím co tím ten blbec Soukup sleduje,protože Zeman je schopný podrazit kohokoliv a popřít cokoliv co kdy řekl. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nesnáším Děti země a nesnáším zelené aktivisty." Po osobních zkušenostech s ekoteroristy musím s panem prezidentem souhlasit. Nestává se mi to vždycky, občas si s ním dovolím třeba i nesouhlasit, ale jsem rád, že se při jeho pověstných soubojích s novináři našla televize, která mu vlezla do jeho nepříliš reprezentativního zadku a nechala ho vypovídat. Já tedy nesleduju Milošovy bonmoty pravidelně, ale když už se na obrazovce objeví, tak si jeho názory vyslechnu. ()

• Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)