Zvířátko

• USA Pet (viac)

Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket. (Cinemax)

misterz

Hádajte čo sa stane, keď sa stretne obsesívne nadržaný chlapík s navonok chladnou a odmietavou ženštinou? No čo asi, vyrobí sa klietka predsa... Za aké-také pozitívum považujem jedine hororové prvky, aj keď neišlo o nič svetoborné, no krvičky sa tu divák dočká a tiež i niekoľkých slušne zvládnutých masakrálnych záberov. S tým je spojených aj pár pasáží, kde napätie a atmosféra stúpnu aspoň na ten priemer. No tá pointa filmu a vlastne aj celé rozuzlenie mi prišlo tak za vlasy pritiahnuté, že mi v porovnaní s tým myšlienka existencie Sandokana na Marse popíjajúceho tam piňakoládu neprišla až tak hlúpa. Škoda, snímok mal naviac. Slabší priemer. 55/100 ()

Kudly4

Ale jo, já sem tu čtyřku plesknu. Velkým plusem je nádherná Ksenia Solo, která se s nikým nesere a jede si to svoje. Příběh v celku originální, bavilo mě to, dojde i na pár slušných Gore scén a tohle napíšu po druhé k Hororu (poprvé u Green Inferno) - PARÁDNÍ PORCOVAČKA ČERNOCHA !! (936. hodnocení) ()

AlistairMir

Příjemné překvapení. Film ze začátku vypadá, že pojede ve 100x jeté koleji, aby pak příjemně vybočil z řady a ukázal, že věci jsou trochu jinak, než se zdálo. Jak Dominick tak Ksenia podávají velmi dobré výkony a své postavy zahráli velmi věrohodně. Gore se divák dočká až ke konci filmu, ale to vůbec nevadí, jelikož snímek si i tak celou dobu dokázal v pohodě udržet mou pozornost. Konec mě lehce zaskočil a ještě tak zvýšil celkovou spokojenost. Když Ksenia během rozhovoru s Dominickem utrousí - Proč? Protože můžu - člověka až zamrazí. ()

peiton

Takže pekne po poriadku.Podme zatvoriť osobu do klietky a uvidíme čo sa bude diať.Je síce pravda,že klasický konzumný divák je prejedený podobných snímkov ako sú bitiky,úteky medzi dobrom a zlom,pričom zlo by malo vždy zvíťaziť.Tu čo je zvláštne a tak trocha nezvyčajné je,že si môžete vybrať hned z dvoch hlav.negatívnych postáv,väzňa či väzniteľa.Obaja majú za ušami.Je len na Vás ktorému z nich budete fandiť viac.Čo sa mi páčilo bolo to,akým mazaným spôsobom sa v závere dievča dostalo von z klietky. Ja to stále vravím ,,never žene" a ja si na tento snímok o týždeň ani nevspomeniem. ()

Morholt

Možné spoilery. Kluk se zakouká do holky, unese jí, zavře do klece a pak sebou nechá manipulovat. To je v pořádku. Pitomé to začne být ve chvíli, kdy se odhalí charaktery obou hlavních postav a jejich pohnutky. Taková snůška účelových nesmyslů by byla i k pousmání a jindy by automaticky srážela procenta dolů, jenže tady je tomu přesně naopak. Proč? Nevím. Ale je to tak. Lví podíl na tom určitě mají Ksenia Solo a Dominic Monaghan, ale jen o nich to není. Každopádně je to dobrý a o tom to je. 70% ()

• Dominicovi Monaghanovi pomohlo vcítiť sa do úlohy Setha aj to, že sa zaujíma o sériových vrahov. Za najzaujímavejších považuje Teda Bundyho a Andreia Chikatila, u ktorého sa mylne domnieval, že pochádza z Česka. (Marceloo)
  • Dominica Monaghana (Seth) otravovalo nekonečné čakanie na prvú klapku, a preto sa chcel projektu ujať sám. Časom sa plánu vzdal pre nedostatok finančných prostriedkov. (Marceloo)