Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi. (Playtvak.cz)

NinadeL

20/20 Na první dobrou jsem se nechala odradit. Tenhle formát z Playtváku byl over the top ve všech ohledech. Humor z youtube, Misha a jeho šílenosti. Věčně vykalená Plodková, tajemný taxikář a ničím nelimitovaný život v Óčku. Podivné vztahy, všichni burani, všichni s vyřídilkou, kterou je jenom nepříjemný poslouchat. Ale ona je v tom do určité míry zachovaná poetika Rudolfové ze Zoufalců a z Rozkoše. Je vidět, že má své oblíbené situace a herce a tomu se věnuje. Jen tentokrát v jiné stopáži. A nakonec to i smysl dává. Byla by ale škoda, kdyby se Jitka měla zahrabat na internetu na vždy. Kdo přežil obě řady, ocení i doplňující seriál Taxikář. ()

Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré. ()

zsn

Já, která nenávidí českou práci, musím říct, že toto je jeden z nejlepších českých počinů. Plodková je famózní - vtipná, cynická, dravá, nezlomná feťačka a nematka, průbojná ženská na pravém místě - bezvadná role, pro kterou se musela narodit. Vulgarity bych si ani nevšimla, nebýt místních keců. Vše má být jak je. Svižné díly, žádná telenovela, a přitom deník jedné moderní ženy s nezaměnitelným smíchem a trefnými gegy. Jednoduchý scénář, finančně nenáročný počin, a přitom perfektní oddychovka. ()

dr.fish

Mně to přijde svěží, věrohodné a pro "normálně" myslící diváky, kteří dovedou pojmenovat věci pravým jménem. Pokud se mám něčemu smát, musím tomu rozumět a věřit. To je tady splněno. Dialogy, či spíš monology Plodkové jsou napsané skvěle a dokonale stírá své okolí. Milé překvapení, tato one-woman-show se fakt povedla. ()

rigby

Velmi slabý seriálek. Vtipných momentek tam bylo tak na prsty rukou, a to snad ani ne obou. Hodně oddychové. Ale vzhledem k hlavní představitelce to mělo jistou úroveň, kvůli které jsem to nevypnul už při prvním dílu. Odměnou mi byl parádní závěr celého seriálu. To jsem ani nedutal. Ale i tak nemohu dát více než 2- ()

Single Lady 2 na Playtvak.cz

Single Lady 2 na Playtvak.cz

23.04.2018

Fanoušci se dočkali pokračování oblíbené série Single Lady. Videoportál Playtvak.cz slibuje, že druhá řada opět s Janou Plodkovou v hlavní roli bude ještě peprnější. První díl druhé řady seriálu je… (viac)

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál… (viac)