Exkluzivní živě vysílaný rozhovor s předními politiky. Aktuální otázky, pádné argumenty, ožehavá témata. (TV Barrandov)

pold

Tohle vstoupí do dějin. Konečně někdo pozvedl prapor politické debaty - prapor dosud pošlapávaný a zneuctěný amatéry, nýmandy a Kalouskovskými agenty typu Moravec, Drtinová, Veselovský nebo Šíma, prapor, který nedokázaly zachránit ani poloprofesionálky jako Michaela Jílková Nebo Jana Bobošíková ... KONEČNĚ se takový člověk našel. Člověk, který formátu politické debaty vrátil úroveň a velikost. Vzdělaný, kosmopolitní, velkorysý, úspěšný, elegantní, s dokonalým vyjadřováním a aristokratickými gesty, perfektní novinářskou etikou a schopností skutečně neutrálního přístupu nedotčeného kavárenskou a západní propagandou, skutečný velikán české politické žurnalistiky. Tohle je pořad který musí vydržel alespoň sto let. P.S: jdu smotnout pohanku. ()

Marze

Pustil jsem si poprvé zrovna díl, kde byl pan premiér Babiš , dostával zajímavé otázky a odpovídal velice rozumně. Pak další politik a pak dokonce maďarský premiér Urbán! Slyšel jsem ho mluvit poprvé díky TV Barrandov. Je to náhoda? Ten také mluvil rozumně. Koukám na hodnocení samý odpad, jaké byly předchozí díly? Nebo hodně lidí hodnotí stádně? Samozřejmě některé pořady TV Barrandov jako třeba šperky, soudkyně ...jsem hodnotil také odpadem. Ale zde jsem viděl dobrý diskusní pořad a dokonce se mi zdá, že politici zde říkají mnohem osobnější věci než a jiných televizích. ()

mikinhoo odpad!

"Pan Moderátor", který svým neobjektivním vystupováním nahráva extrémistům, senilním opilcům a STBákům ze Slovenska. Doufám, že Rada pro vysílání tento pořad zruší, potažmo celou TV Barrandov, protože tato stanice pravidelně narušuje pilíře, na kterých stojí demokracie. A hlavně ten o objektivnosti a vyváženosti poskytování informací. ()

rublik05 odpad!

Více než dialog dvou osob mi tento pořad spíše připomíná "moderátorovu" exhibici, otázky si dává prakticky sám době, host většinou působí víceméně jen jako kulisa. Většina rozhovorů je totálně o ničem, divák se nic zajímavého nedozví, tedy kromě moderátorových světonázorů. Pokládané otázky vesměs vůbec nedávají smysl, o kvalitách moderátora je asi zbytečné se zmiňovat. Ani sebelepší host nedokáže tuhle přehlídku trapnosti zachránit. 0/10. ()

nudlis odpad!

Pan "šiditel" si vyrobil pořad na míru a jal se národu osobně demonstrovat jak ubohá je tzv. "TV Barrandov". A jde mu to velice dobře. Je ubohej a trapnej a odpornej ze všech ředitelů nejvíc. Trumfnout by ho mohl snad jen slizoun Musil, ale to není ničeho ředitel. Tenhle pořad je opravdu typickou ukázkou produkce týhle rádoby televize. Větší sračka snad nikde jinde ve světě neexistuje, navíc s ředitelem v "hlavní roli". Soukupe, seš ubožák !!! ()

• Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)