Marie (Anna Polívková) je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu. A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího (Jaroslav Plesl). Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry. (Magic Box)

castor

Zatímco jedna přitahuje vesměs pitomce, druhá má na opačné pohlaví štěstí, které korunuje blížící se svatba. První ze sester zase jednou přijela do rodné vsi, opila se, přitulila k dávné lásce, přičemž následně zjistí, že laškuje právě se snoubencem svojí sestry. A na zápletku je zaděláno. Tuzemský film čeká k dobrým romantickým komediím ještě tuze moc práce, naštěstí má tváře jako kupříkladu Annu Polívkovou, která svým přístupem k postavám a komediálnímu talentu strká všechny okolo do kapsy. Jenže mít líbivou hudbu, dobře postavenou kameru nebo právě kvalitní herce úplně nestačí. Na originální nápady se v české kinematografii už moc nehraje, takže nám musí postačit to, s čím na nás duo Tomáš Svoboda a Marcel Bystroň, které nám přichystalo i o dost horší taškařici Jak se zbavit nevěsty, útočí. Dvě až tři hvězdy. ()

sofiapetra

Viděno ve výletním autobuse, takže jen díky atmosféře se plácám přes kapsu a dávám dvě hvězdy. Ale jinak absolutně nechápu, proč se na něco takového dávají prachy a proč se takových projektů účastní dobří herci. Komedie má být úplně ztřeštěná, nebo ftipná, ideálně obojí. Tohle bylo zase jenom trapný. ()

selfesteem odpad!

Těšila jsem se na Ester Geislerovou, ale v první polovině filmu jsem horko těžko zahlédla její obličej. Jako by tam vůbec nehrála, i když byla přítomna. Kamera se jí prostě vyhýbala. Proč proboha? Ona byla to nejlepší, co se v této slátanině vyskytovalo. Ještě, že jsem na to nešla do kina. Plakáty mě totiž navnadily. Do nebe volající hloupost, tenhle film. ()

zdeny99

Velice jednoduše napsaný příběh o chlapovi (Jaroslav Plesl), který se má ženit, ale v hlavě má pořád svoji bývalou lásku (Anna Polívková), což je mimo jiné sestra jeho nastávající (Ester Geislerová). Aby toho nebylo málo, tak ještě Polívková má svýho milence Jana Dolanského. Ten námět je skutečně jednoduchý a film je stejně tak natočený. Na druhou stranu je to zároveň pohodový film, u kterého nemusíte na nic myslet. Snad až na tu závěrečnou scénu před oltářem. Mě přišla strašně až moc hloupě a naivně zahraná. Naopak mě mile překvapila Bohumil Klepl coby milovník kapely Brutus a velký sběratel plastových kelímků od piva z jejich koncertů. [4241. hodnocení, 202. komentář, 47%] ()

3DD!3

Máte chuť dívat se dál? Nemáme... Sračkárny o rádoby dobré náladě s náhodně vygenerovanými problémy pokračují. Vážně bych chtěl vidět jak v tomhle typu filmu někdy v půlce přiletí mimozemšťani, kteří chtějí žrát lidem mozky a po otevření prvního zjistí, že tam žádný nemají a ze vzteku zlikvidujou celou planetu. ()

• V závěrečných titulcích hraje píseň „Blbě zamilovaná“, kterou nazpívala Betty Lee. (SONY_)
  • Malou roli ve filmu má i režisér filmu Tomáš Svoboda. Zahrál si režiséra televizního pořadu, který hlavní představitelka filmu Marie Paličková (Anna Polívková) moderuje. (Zix.)