Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Ukážka z filmu 16

M.i.k.e

prej dokumentární a prej dokonce drama a dokonce s "reálnými' policisty...jak na televizi...myšleno televizní vysílaní...koukám fakt sporadicky,občas se objeví perla,od které prostě člověk nemůže odtrhnout oči a to je přesně případ Cajtů v akci,TV Prima se evidentně rozhodla jít cestou TV Barandov s heslem Hrát může kdokoliv (kdo má IQ vyšší jak 3,,,ale zase ne o moc) a tak opravdu hraje kdokoliv.Co na tom,že to hrání je absolutní tragédie a konkurovat mu může snad jen další "reality" show z Barandova.K realitě pak má tahle show asi tak daleko jako jako já k tomu být kosmonautem a přistát v noci na slunci,Být opravdu policajt,nevěděl bych jestli se smát,nebo mít tendenci jít tyhle reálné policajty postřílet za to,že ze mě dělají ještě většího debila než je obecné povědomí.Každopádně jako sitcom to funguje bezvadně a já bych strašně rád potkal někoho kdo věří tomu že je tohle realita (jakkoliv u nás je možný fakt všechno).Teď u se budu muset odmlčet,protože Poldové jsou opět v akci a já budu čekat,jestli se neobjeví Honza Musil a nevyřeší nějaký ten zločin...samozřejmě pomocí diskuze a útrpného výrazu...jako reality show 0%,jako komedie/parodie na realitu 80% ()

Z4JD4X

Ze všech hledisek, jak se mají natáčet filmy, dokumenty nebo seriály je Policie v akci jedním z nejhorších výtvorů české televizní produkce, co jsem kdy viděl. Nicméně i to má své plusy. Po týdnu stráveném na chatě, kde jedinou kratochvílí byla TV Prima a TV Prima+, kde jeden díl policie v akci dávali 6x denně, jsem objevil, že se jedná o skvělý zdroj zábavy. Hlášky jako "Nebyli jsme správně vybaveni, neměli jsme plavky," či "V parku se nachází starší pán co kolem sebe rozhazuje pečivo," nebo mé oblíbené nasazení "hmatů a chvatů" jsou něco co mne bude provázet až do hrobu a nejspíše ho předám i dalším generacím. Nejspíše si tento seriál tu 1 hvězdičku nezaslouží, ale už mi zabil tolik mozkových buněk, že mé kritické myšlení je ve stejném rozkladu jako System of a Down. ()

josefnovak odpad!

Nedokážu pochopit, že se ještě stále pořad vysílá i po roce a půl. 90%obyvatelstva v ČR a SR si myslí že je to opravdové, skuteční policisté a skuteční pachatelé. Policisté opravdoví jsou, ale musí mít herecké nadání a ještě ke všemu to musí natáčet v době osobního volna, pachatelé a oběti jsou též herci, převážně z městských divadel a ochotníků. Jak můžou prezentovat, že je vše natáčeno skutečně. Téměř každý zákrok je zneužitím úřední osoby ( policisty ). Toto je jednoznačně nabádání ke zneužívání pravomoci úřední osoby ( ostatních OPRAVDOVÝCH policistů ), kteří by si z tohoto jednání mohli vzít příklad a takto zakročovat, tímto stylem by nám v ČR nezůstal ani jeden, jelikož by všichni za příliš tvrdý zákrok už seděli, nebo byli propuštěni ze služby. Odporné a hnusné. Zneužít takto diváky jen pro sledovanost!!! ()

oveckaoa odpad!

Poslední dobou jsou v módě takzvané fake pořady. Takže poté co byla Soudkyně Barbara a Soudce Alexandr přišlo toto a Záchranaři v akci což nemá se skutečnými událostmi absolutně nic společného (přesto se najdou lidi co tomu věří smutné). Viděl jsem jeden díl kde tito protagonisté odchytili jednoho chlápka v parku a chtěli ho legitimovat on, ale nechtěl ukázat občanku a tak ho zatkli. Celé to bylo tak trapně natočeno, že lépe by to zahrál a zrežíroval i Uwe Boll. ()

Ryuuhei

Něco na způsob Nebezpečných vztahů, atd. Snaží se to tvářit autenticky, někteří na to skutečně skočí a žijí v domnění, že sledují realitu, ale ta je zcela jiná. Zjevné špatné herecké výkony, možná jen lehce zajímavé příběhy, jinak pořád ta samá, nahraná břečka, která klame lidi. Tedy, kromě nás, kteří víme, jak se to celé má. Já osobně tohle nemám rád. Raději se přikloním Prostřenu, či Výměně na konkurenčním kanálu. Tam jde aspoň o nefalšovanou realitu. (Pokud nenastrčí herce, o čemž samozřejmě vím.) Případně a krajně Soudní síni a jí podobným pořadům, kde je to zahrané dobře. ()

• Hudba z úvodní znělky pochází od vydavetele Non-stop producer series a nese název „High Strung“ – zazněla i v několika seriálech společnosti Telemundo: Prisionera (od r. 2004), Amores de Mercado (od r. 2006), El Rostro de Analía (od r. 2008) a dalších. (fiLLthe3DD)
  • V 16. epizodě 2. série se opakovaně objeví záběr na policejní automobil, který má nápis „Policie“ na dveřích přelepen nápisem „Filmová rekvizita“. (Žralok)
  • Žádný „policista“ ani člen štábu není při jízdě v autě připoutaný. (Karlosik_4)