Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

Nonna odpad!

Uspala jsem synka a sešla dolů k televizi. Čtrnáctiletá dcera má puštěný nějaký program a a slzí u toho smíchy. Ptám se, na co kouká a ona odvětí, cituji:" Ále, na Barrandově dávají něco jakos mi tuhle pouštěla Pražskou pětku, jak tam Štaindler mezi příběhy žvanil, až se opil. Nevíš, tohle jsou taky Sklepáci?"...............nebyli to Sklepáci. Šetrně jsem dcerušce vysvětlila, že tento pán se, na rozdíl od Sklepáků, bere vážně. Že je to sice, patrně, názorný psychiatrický případ, ale to že není v naší kompetenci hodnotit a že nejlépe udělá, když přepne jinam. Nechtěla tomu věřit a udiveně se ptala: "Mami, to mi neříkej, že se na TOHLE někdo kouká a bere to vážně......."..........dál bez komentáře. ()

salahadin odpad!

Prosím orgány činné v trestním řízení, aby proti Jarinovi Souchoťovi zasáhly a znemožnili mu prznění našich už tak dost těžce zkoušených nervů. Aneb totální tragéd, který má místo umu tučnou sumu. Ale je to přitom de Bill. Za díl s bezdomOvčáčkem holdujícím fíkusu bych doporučil pár facek, aby se pánům Souchoťovi a tomu druhému rozsvítilo v kebuli. ()

boni

Já to ani nechci hodnotit, neboť těch odpadů už je tady až dost. Jaromír Soukup je člověk, který sice možná nemá úplně špatné názory, líbí se mi, že nabízí alternativu vůči levicově liberální ČT, která mne svojí agitkou neskutečně sere, leč bohužel všechny jeho pořady jsou dělané tak neuvěřitelně amatérským způsobem a on je tak strašně špatný moderátor, že veškerá jeho snaha je ve výsledku spíše kontraproduktivní. I když to vezmeme v globálu, tak z hlediska „koukatelnosti“ neexistuje nic horšího než Barrandov. Polovina času reklamy, čtvrtina naprosto odpudivé tituly neznámých produkcí a čtvrtina nespočet pořadů nestora Járy, který to sice v televizní branži neumí, ale to mu evidentně vůbec nevadí. ()

kingik odpad!

Nepohledný šedesátník před televizí volá na svoji stejně nepohlednou padesátiletou manželku z obýváku do kuchyně: "Růžo, není to ten manžel vod té Brožové?!" Růžena obratně překousává poslední mufloní kost od oběda, nahne svoji otylou hlavu a houkne hlasem polární medvědice něco v tom smyslu, že na obrazovku dost dobře nevidí. Uplyne ani ne čtvrthodina, když manžel nadšeně hlásí, že ten týpek v saku se znovu culí v upoutávce před finálním rozuzlením Nebezpečně análních stahů. Růženě trvá posbírat tři "mišelíny" ze židle, znovu tedy moment s žabákem v saku propásla. Nemusí zoufat, neb během jediného dne se muž, budící ve studiu dojem že se mu chce permanentně chcát, což je doprovázeno obsesivním pochodováním dopředu a vzad, zjeví ještě minimálně stokrát. Nemám návod, jak tento pořad přežít. Pořad ocení jedinci imbecilního smýšlení, kterým témata o exekutorech, doktorech a jiných zbytečnostech budou připadat mnohdy kulantně zábavná, přičemž mohou přidat interaktivně polínko pod kotel, když "kotelnickou" Míšu Jílkovou střídá jakýsi žoviální pseudomoderátor, který se rád chlubí svým nákupem bomba televize, až je z toho Soukup. 0/10 ()

• Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)