Jean-Claude Van Johnson

Pilot (E01)

(epizóda)

Slávny akčný hrdina Jean-Claude Van Damme sa vracia z hereckého dôchodku, aby oživil svoje druhé "ja", tajného agenta Van Johnsona. Tentoraz sa nebude musieť vysporiadať iba so zločincami, ale aj s citmi k svojej bývalej priateľke, ktorú stále miluje. (m.a.t.o.)

Malarkey

Z původní myšlenky seriálu se nakonec vyklubal kraťas, který produkoval mimo jiné Ridley Scott a jeden z bratrů Zuckerů, který má na svědomí třeba Bláznivou střelu. A přiznám se, že pět hvězd této půlhodině jedinečnosti nedávám jenom proto, že podobnou myšlenku jsem zažil už jednou u filmu JCVD, který si těch pět hvězd zaslouží už jenom proto, že s tím ponížením JCVD přišel jako první. Píšu ponížení, ale ono to tak vlastně není. Spíše je to o sebeironii a sebereflexy a to já vždycky hrozně moc cením. Až mě překvapuje, jak je možné, že vážné filmy, ve kterých JCVD hraje sám sebe, vypadají tak dokonale. Technicky, herecky, vizuálně...tady je to vysloveně paráda a uznávám, že místy jsem břinkal hřebíky blahem. Tak vtipná tahle půl hodina byla! ()

Wacoslav1

Ale jo patří to mezi kousky ve kterých si Žán nebojí ze sebe udělat prdel a navíc při tom použít své typické trademarky a potěšit své skalní fanoušky, mezi které sice já osobně nepatřím, ale v téhle poloze proti němu nic nenamítám. Už ta jeho úvodní řeč mě celkem dostala. Je fakt, že zápletka nic moc spíš taková omáčka, ale dobrý hlášky a JCVD se pak i v akci předvede. Po pilotu to vidím na solidní nadprůměr, uvidíme jak dál...60% ()

3DD!3

Nebránil bych se tomu kdyby Jean-Claude jen tak jezdil po baráku a řešil všední problémy. Aspoň čas od času. Může z toho být pěkná satira na životy filmových hvězd, kombinovaná s komediálně špionážními vložkami. Pomrkávání na klasické berličky akčních filmů, přiblblá milostná linka, všechno je dobře vybalancované. Na hraně parodie. Minimálně jednu sezónu bych si líbit nechal a jen ať se nebojí tomu přisypat prachy na odvážnější krycí filmy. JCVD si roli užívá, konec konců je mu napsaná na tělo. ()

Rominator

Jean-Claude Van Damme dělá akční filmy, ale je také agentem Johnsonem... Divák se mimo jine dozví několik důležitých věcí. Timecop (1994) je miliónkrát lepší než Looper (2012) s Brucem Willisem. Záporáci útočí na hlavního hrdinu po jednom, aby do sebe nevráželi a nestalo se to matoucí. V tuhle chvíli je to určitě palec nahoru a snad dopadne i celá série. S nějakým seriosním hodnocením je potřeba počkat na více dílů. ()

cheyene

Oceňuji zejména neotřelý nápad a smysl Van Damma udělat si ze sebe legraci a parodovat sám sebe, přičemž finální souboj opravdu stojí za to a potěší určitě všechny fanoušky tohoto akčního hrdiny. Děj jako takový mě sice příliš nezaujal, ale půl hodinka rozhodně nebyla ztrátou času..už proto, že Van Damme tu předvádí obstojný herecký projev a několikerá proměna jeho vizáže též zaujme. ()