UFC Fight Night: Mir vs. Duffee

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 71 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2015

Účinkujú:

Frank Mir, Holly Holm

ConanVJ

Jouban vs. Dwyer 4* První dvě kola parádní podívaná, ale to třetí bylo hodně opatrný. .......... Lee vs. Mootasri 4* Rychlý zápas ukončený submisí. .......... Jorgensen vs. Gamburyan 4* Celkem jednostrannej zápas plnej takedownů. ............ (10) Holm vs. Reneau 3* Sice svižnej strikovej zápas, ale nějak mě tenhle ženskej zápas vůbec nebavil. ........... (9) Thomson vs. (11) Ferguson 4,5* Pěkná krvavá řež. Škoda, že to nebylo ukončené před limitem. .......... (10) Mir vs. Duffee 5* Skvělý rychlý strikový zápas ukončený tvrdým a nekompromisním K.O. Frank je borec a patří do mé TOP fighterů. Jsem rád, že má formu a doufám, že mu vydrží i v dalších zápasech. Jak zde píše kolega, Mir hodně překvapil a asi ho vůbec neznáme. Jen tak dál Franku. ........... Pěkný event kterému vévodí Peckovní K.O. 85% :) ()

AlistairMir

POZOR POZOR TEXT OBSAHUJE SPOILER --------- Franka Mira obdivuji a respektuji už řadu let. Je to vzor a TOP srdcovka. Myslel jsem si že ho v rámci svých možností opravdu znám. Každopádně jsem zjistil že ho vůbec neznám...PROTOŽE TO ŽE DUFFEEHO VYPNE KOčkem ROKU TO SEM NEČEKAL ANI V NEJLEPŠÍCH SNECH A ŘVAL JSEM NADŠENÍM TAK AŽ SEM MÁLEM ZBOURAL BARÁK !!!!!!!!!!! DOKONALOST TO SE NEDÁ POPSAT TO MUSÍTE VIDĚT !!! ()

Eldrick

Frank Mir nečekaně silný v postoji sejme Todda Duffee v krásný přestřelce a je z toho jeho nejhezčí KO vítězství v kariéře. ()

dEstr0y3r

Tony Ferguson je skvělý fighter, myslím, že o něm ještě hodně uslyšíme. Nepředvídatelný, rychlý, skvělý atlet. Další fight by měl být proti někomu z top 5. Frank Mir a Duff-man, old school zápas, skvělá podívaná:) ()