Hrajú
Helmut Fischer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kurt Sowinetz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Gertraud Jesserer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Jörg Hube
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Carola Regnier
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Gundi Ellert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Gerhard Zemann
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Stockinger (1996) (seriál)
Georg Maier
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Lambert Hamel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ilse Neubauer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Anna (1987) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dietlinde Turban
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Michael Habeck
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Agent beze jména (1988) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Karoline Zeisler
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Georg Marischka
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Eva Ingeborg Scholz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Jolly Joker (1991) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Isolde Barth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hilde Ziegler
Nemecká ríša
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Conny Glogger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Veronika Faber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)