Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna. (TV Barrandov)

Frajer42 odpad!

Kvůli obdobným teploušům nemá teplouše nikdo rád. Opravdu nechápu, že se tak stupidní pořad může někomu líbit. Koncept se točí kolem 4 hnusných a zpravidla i extrémně blbých krávách a kolem jednoho teplého vola, který místo svého análního otvoru ústavičně przní češtinu a snaží se dát krávám rady, kterými by svoji hnusotu na pár okamžiků skryly. Dost by mě zajímalo, co divačky vede k pravidelnému sledování podobného nesmyslu. Z komentářů jsem se dočetl, že snad pouze ty debilní bláboly, které vypouští z úst ten teplomet, když je zrovna nemá zacpaná mužským údem. ()

Angus250

"Šéna músi vypádat jak kytára, má mít vélky sádek, u nás na Kúbje je to samožejmost...A jéšte ráda na sávjer: šény, ktére máji kratky krk, nenóste rólaky...Nevypáda to tópže...Tak takto hovori ten, co uz 30 rokov zije v Cechach a stale nevie cesky...Tvorcovia zrejme uz melu z posledneho, ked tam zacali davat stare, obervypatlane, skarede a tucne zeny po styridsiatke a viac...Samozrejme s nateplalym poradcom...A taketo aj vyhravaju-vid starena, ked bola tema skolacka...Vyzerala s tym umelym chrupom a v podkolienkach "uzasne"...Nieco pre gerontofilov...Dalsia bola perfekt s pokrivenymi drotmi na krku-uz len chybalo, aby boli hrdzave...Kde su tie casy, ked tam boli sexice so sexicami kamaratkami-poradkynami...Vtedy sa na to dalo pozerat...Teraz to smeruje deep-deep-down...No a ten novy odbornik na modu Hafanana s vystupujucimi zilami na spankoch by sa skor hodil do panoptika kreatur... ()

DassemUltor

Jedna z mých nejoblíbenějších pokalebních mozkových vyjížděček. Pan stylista je prostě bůh. Povrchní nány co degradují ženskou rasu krásně laskají moje poničené ego. Vaše nenávistné komenty a slabá hodnocení jasně ukazují vaší nedynamičnost ve výběru outfitu a prosazování stylingu. Prostě libovka :) ()

NellieLovett

Slovenskou verzi jsem neviděla, jen jsem o ní slyšela. Nicméně Popelku dávají, když jsem v práci a mám za chvíli padla, takže sleduji. A to mě teda tak štve, že jsou všechny ty holky jak přes kopírák. Mají 10tis, aby si nakoupily a ony všechny přijdou v tom stejném. Achjo. A výběr stylisty nechápu, on je to jako opravdu nějaký uznávaný stylista? Není že ne? ()

MM_Ramone odpad!

Štyri hlupane sa pretekajú v tom, ktorá sa dokáže najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. V časovom limite dve hodiny musia nakúpiť na seba handry za desať tisíc českých korún. Navzájom sa potom hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Sedlácke kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Také sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Popelka“. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad! ()