102 dalmatínov

• Česko 102 dalmatinů (viac)

Hlavnou postavou toho zábavného dobrodružstva je Oddball, dalmatínske šteniatko bez fliačikov, ktoré sa vydá hľadať svoje fliačiky. Spojí sa s Waddlesworthom, vtipkárskym pomýleným papagájom, ktorý si myslí, že je rotvajler. Táto nepravdepodobná dvojica vedie skupinu šteniatok na misii, ktorej cieľom je prekabátiť zlú intrigánku Cruellu De Vil (Glenn Close). Tento film je plný naháňačiek, tesných a vzrušujúcich únikov a veselého vyvádzania od Londýna až po ulice Paríža - a po jednu parížsku pekáreň. (Disney+)

T2

Nič nové sa na poli zábavky pre celú rodinku nekoná, ani tento krát sa to nevymyká z otrepaného postupu nekončiacich naháňačiek, stupídnych zvieracích pascí, zaľúbenia hlavných protagonistov a iných už 100x videných vecí ale aj tak dalo sa to zniesť, aspoň ten papagáj čo si myslí že je rotviller či aký to pes bol v medziach zábavný a v celku psici dobre vycvičený lepšie než podaktorý herci vo svojich úlohách. ║Rozpočet$85milionovTržby USA $66,957,026Tržby Celosvetovo $183,611,771║ trošku zaráža obrovitý rozpočet na to že tam nehrajú nejaké veľké hviezdy je to fakt dosť, jedine že by ten Londýn bol skutočne v tej scéne namaľovaný na bielo s čiernymi bodkami ()

Ryuuhei

Strašná ptákovina, očividně založená na popularitě prvního dílu, který taky nebyl kdo ví jaký zázrak. Ale tohle? Vaření z ničeho a nakonec nutkavé přehánění některých scén za účelem vylepšení celku. Po úplném vypnutí mysli a nepřemýšlení se to zkousnout dalo, ale jinak rozhodně ne dobrý film a už vůbec ne pokračování. ()

Dudek odpad!

Blbost, a tím myslím nehoráznou blbost. Tak ubohý scénář, tak toporné výkony a tak fádní režii jsem již dlouho neviděl. Nudný snímek zabalený do rádoby rozkošného hávu se snaží vytěžit zejména ze šťeňat, kterých si tu užijeme sice požehnaně, ale rozhodně méně než v předešlém dílu, sám tento fakt už svědčí o mnohém. Ačkoli se tvůrci snaží zavděčit i rodičům, propadávají se do čím dál větších sraček. Už nikdy víc. [TOP 19/6 47%] ()

moviefilm

Dávam 2*, ale po prvej hodine som to viac-menej prestal sledovať a len som sa nechal unášať nádhernými kostýmami a skvelou výpravou. A za tú prvú hodinu dávam tých 40%. Bolo tam zopár celkom dobrých vtipov. Jediný, z hercov, kto svoju rolu hrá naplno, je Glenn Close. To je asi tak všetko, čo dobré by som k tomuto filmu mohol povedať...Film by si zaslúžil tieto OSCARové nominácie: najlepšie kostýmy, najlepšia herečka v hlavnej role-Glenn Close... ()

PetrJulian

Hlavní mužský hrdina "klaďas" mi byl nesympatický, už proto, že chodil jak hastroš - v zimě měl na sobě kabát a k tomu kraťasy... jednou jedinkrát se oblíkl, to když šel na rande s večeří v restauraci... bohužel tam to pokazil tím, že neuměl jíst špagety. Dále se mi nelíbilo zpracování filmu - námět solidní, ale některé moderní prvky prostě nemám rád. Nakonec ale dávám tři hvězdy - jednak kvůli snaze aspoň trochu pozvednout hodnocení, jednak kvůli jedné ze závěrečných scén "pečení" Glenn Close - to nemělo chybu. ()

• Film, který psi sledují, když jdou Chloe a Kevin na rande, je Lady a Tramp. V právě běžící scéně jsou Lady a Tramp v Tonyho italské restauraci. Stejně se v tomto filmu jmenuje restaurace, kam jdou Chloe a Kevin na rande. (HappySmile)
  • Spousta štěňat našla svůj domov u některého z trenérů, zbytek prodali jejich chovatelé se speciálními papíry, na kterých byla poznámka, že si pes zahrál roli v tomto filmu. (HappySmile)
  • Scénář měl oproti prvnímu dílu na psí herce ještě větší nároky a navíc požadoval, aby štěňata měla individuální charaktery. Zvířecímu trenérovi Garymu Gerovi trval výcvik osm měsíců. [Zdroj: měsíčník Cinema] (Locksley)