trustWHO

Kamera:

Robert Cibis

Harry Smith (a.z.)

A.Beech

Dobrý dokument o skorumpovanom farmaceutickom priemysle a WHO. Najlepšia informácia priamo od bývalej riaditeľky WHO na záver dokumentu: 70% financii pochádza od darcov, ktorí chcú mať následne vplyv, aj keď je v rozpore s WHO. Ideálny dokument na pozretie počas covid pandémie. Možno niekomu otvorí oči. ()

Mara97

Očekávání byla vyšší, přidaná hodnota dokumentu nulová. O vlivu farmaceutického průmyslu na WHO se ví, stejně jako o zveličování pandemií (zmíněná prasečí chřipka, o novějším koronaviru ani nemluvě), toto všechno jsou vážné problémy. Nemělo by být zapomenuto, že ještě v dubnu 2020 WHO pokládala roušky za zbytečné, přičemž následně otočila o 180 stupňů a roušky se staly po celém světě nutností, ačkoli doposud nebyl seriózně dokázán jejich smysl. Zklamán jsem byl tématem radiace a jaderné energie - to by nebyli Němci, aby si nekopli do jaderné energetiky. Z německého úhlu pohledu by bylo nejlepší utvořit 100 % energetického mixu z obnovitelných zdrojů, nicméně to je utopie. Německé a rakouské argumenty proti jaderné energetice jsou spíše směšné a v tomto dokumentu zcela bezpředmětné. ()

Arsenal83

Dokument, ktorý odkrýva pozadie farmaceutickej lobby a podvodoch na ľuďoch - dnes sa to prejavuje v súvislosti s koronavírusom. Niektoré vlády uzavreli tajné dohody s farmaceutickými spoločnosťami, že ak WHO vyhlási pandémiu šiesteho stupňa, bude sa od nich okrem iného vyžadovať nákup ich vakcíny. Oplatí sa pozrieť. ()