Galadriel nachází nového spojence, Elrond naráží na chladné přijetí u starého přítele, Nori se snaží pomoct Cizinci, Arondir hledá odpovědi a Bronwyn varuje svůj lid před hrozbou. (Prime Video)

johnsnow

O trolinku slabší part, ale stále fajn, útok morského hada nevyzerá špatne, škretie tuneli alá Vietcong sú tiež fajn a súboj so škretom (ktorý vyzerá kurva dobre) má grády. Pasáž v Khazad dume skvelá a krom toho, že mi nedáva zmysel aby mal trpajzel čiernu farbu kože tak na nich výhrady nemám a Durinova žena pôsobí fajne. Akurát furt netuším kto je ten meteoritný bradáč. ()

drackula

O niečo lepšie ako úvodná epizóda, keďže sa už dostavilo aj pár vyslovene wow momentov, ako napríklad ríša trpaslíkov. Zlo sa ale opäť objavilo len epizódne a dianie často len prešľapuje na mieste. Už by to chcelo poriadny rozbeh, lebo obrázky sú to síce pekné, ale ocenil by som zaujímavejší obsah. 70% Amazon ()

tomik99

Tohle bylo už o poznání horší. Chápal jsem, že první epizoda byla pomalejší na rozjezd. Tady mi přišlo, že se nic nedělo. Hrozba, o které víme a přesně víme, jak to dopadne, není hrozba. Nevím, proč natahovat tajemství okolo skřetů a Saurona. Asi bych byl rád, kdyby se seriál vyšvihl s nějakým jiným záporákem, zápletkou, hrozbou apod. Péct stále tu stejnou buchtu nemůže chutnat nikomu. Navíc pak ty postavy vypadají úplně tupě, pokud budou tady bojovat proti zlu, ale ty ty stejné postavy hodlají ignorovat fakt v dalších dílech... ()

kenkaku

Jako pipka zpátky plave?! Větší debilitu si scénář vymyslet opravdu nemohl. Celkem novinka jsou opálení Elfové a opálení Trpaslíci. Vypatlaný hollywoodský tabulky… Každopádně, asi protože 3 linky jsou moc nuda, byla přidána čtvrtá. Náhodně se mezi nima přeskakuje a samozřejmě ta nejzajímavější je tam nejméně. Fantasticky funguje paralela: Elfové = USA, Skřeti = Rusko, lidé = EU, Trpaslíci = Anglie. Neskutečně jsem se tím bavil. ()

Bakllazaan

Lepsi nez pilot. Cekal jsem trochu vice propojeni mezi prvnim a druhym dilem. V prvnim jsme se meli blize seznamit s postavama a ve druhem je pustit do akce. Ale tempo je nesmyslne prohozene. Prvni pusobi jako dil z poloviny serie, kterou nikdo nenatocil. Klidna dialogova mista jsou az v druhem dile. Prosim at to zvolni, jinak to zas dopadne jako hobbit. ()