SMASH!

Publicistický
Česko, 2017

Účinkujú:

Jakub Neumann (moderátor)

SMASH! je nadupaný pořad, který vám každý týden přináší to nejzajímavější ze světa komiksu: aktuality, nové tituly, trendy a události. (TV Óčko)

Nevka

Jakub "Toren" Neumann je z hlediska moderátora naprosto v pohodě. Umí mluvit a přehled taky má. Navíc z pořadu nesálá nějaká arogance, nucená vulgarita, zaujatost k určitému studiu nebo něco podobného (což mi vadí u jiných lidí, kteří točí i na youtube). Jednu hvězdičku musím strhnout za formát, který je dle mého názoru zbytečně krátký, takže se někdy člověk nedozví tolik, kolik by chtěl. Jen tak dál :) ()

TomX2

Pohodová internetová relácia o komiksoch, na ktorú si vždycky rád nájdem čas. Moderátor Jakub Neumann alias Toren je mi veľmi sympatický a okrem charizmy má aj vcelku široký pohľad. Štvrtú hviezdu dávam snáď len kvôli tomu, že SMASH nemá takú informatívnu hodnotu, akú by mohol mať a skončí skôr než stihne pobaviť, čo je zrejme zapríčinené nedostatočne dlhou stopážou. Našťastie však existujú podcasty, ktoré to v značnej miere nahradzujú, takže nakoniec človek ani nemôže byť sklamaný. Krásny projekt, Jakub. ()