Mandaloriánovi skríži cestu začínajúci nájomný lovec. Namyslený mladík si trúfa na korisť, na ktorú sám ani zďaleka nestačí, a preto požiada Mandaloriána o pomoc. (Disney+)

Melios

Vitajte späť v roku 2002 keď bol Star Wars už len bezduchá sračka ,s priemernými efektami ,ktoré ani neboli nejak zvláštne , s klišé a nezaujímavým príbehom ,primitívnym prostredím a s retardovanými postavami. Presne takýmito slovami môžem zhrnúť 5. kapitolu tohoto super seriálu. Takto som si návrat na Tatooine fakt nepredstavoval. Ak chceli robiť fillery mali z toho už rovno nazačiatku spraviť anime. Prečo mám vždy také šťastie ,že keď začnem chváliť všetko sa musí dosierať? ()

xvyhl100

Předně musím říct, že nejsem žádný velký fanoušek SW, takže to jestli jsou v tom odkazy na kde jakou epizodu mi je upřímně jedno a rozhodně to neocením. Na první dva díly i přes jejich jednoduchost a přímočarost se dalo aspoň koukat, ale další díly jsou díl od dílu horší. Nevím kolik milionů do toho Disney vrazil, ale vypada to tak trochu jako kdyby to dělali nějací studenti a ne takové studio jakým je Disney. ()

BROKEN_

Tatooine is back! Nostalgie na mě z velké části funguje, a tady to bylo neskutečný. Stejný záběr jako z epizody IV, kdy se Obi-Wan a Luke dívaly na pouštní město, nebo přistávací ranvej ( Millenium Falcon tam stál v epizodě IV ), a nebo scéna v baru, mi udělala největší radost. Han střílel první - týpek co seděl na Hanově místě, potěšilo. Ale už dost nostalgie. Pátý díl, je stejně jako předchozí slabší, a trošku zbytečnější, jenže, pořád to dobře funguje. Baby Yoda opět kurevsky roztomilý. Triky jsou na vysoké úrovni, a jde vidět, že Disney opět nešetřilo. V dalších dílech bych rád, kdyby se děj více posunul. Jinak jsem s Mandalorianem maximálně spokojen. :) ()

dO_od

// Pátá epizoda z celkových osmi a je to pořád nemastná neslaná slátanina nápadů a hezkých concept artů, které jsou ale do pohybu převedeny absolutně bez života a co hůř, bez Star Wars ducha. Tady prostě měly ožít místa jako podsvětí Coruscantu, zapojit se mělo mnohem víc lépe napsaných postav, epizody neměly jen vykrádat známé filmy, ale přinášet něco svého, scénáře měly mít víc jak pár stránek rádoby cool akčních scén a okoukaných zvratů a co mě štve nejvíc, celý to mělo vypadat daleko seriózněji a filmověji, a ne jako když pár kámošů vytáhne novej iPhone a jde do parku točit amatérský short film o Boba Fettovi. This sucks. ()

Mancunian

Opět trošku slabší díl. Potěšil návrat Tatooinu a hláška o High ground, ale jinak to byla taková příběhová vsuvka. Kdyby série měla 20 dílů a tohle byl jeden z nich, tak bych nic nenamítal, ale v sérii je 8 dílů, takže bych očekával kvalitu na úrovni prvních 3 dílů. Tenhle díl nic nového nepřinesl. Avšak stále to vypadá z hlediska efektů a prostředí krásně. ()