Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

kingik

Přebujelá paranoia s asexuální herečkou v hlavní roli, na kterou má mužská chlouba vůbec nereagovala. Jinými slovy řečeno - prvotřídní fujtajblice. Slibný koncept se nanejvýše pozvolna utápěl v tratolišti podivných scenáristických manýr a již zmíněné asexualitě. Přičemž až s podivem je to, že k mé nikdy neexistující dysfunkci erekce, se přidal i nezájem sledovat erotickou cam show, o které u mě panuje přesvědčení, že by měla být vzrušující. No jo, jenže když casting nesehnal na hlavní hrdinku žádnou obstojnou krásku než Madeline Brewer, je nasnadě, proč potenciální látku zrovna nezahrnu superlativy. Tým tvůrců se neopírá o známá jména, i tak bylo místy znát, že by chtěl příjemně překvapit, jen pořádně nevěděl, jak na to. Debutující scenáristka Isa Mazzei si ukrojila velký krajíc. Chtěla neotřele, dovedně i částečně sofistikovaně spojit prvky mysteriozního thrilleru, aby jí z toho vylezl eroticky laděný fetiš horor a navrch přidat pořádnou porci paranoidních bludů, raději, aby se, pokud možno, nemuselo nic vysvětlovat. Něco se jí i do svého konceptu povedlo aplikovat, z velké části ji však spasil režisér Daniel Goldhaber, který tu volovinu alespoň zajímavě vizuálně ukočíroval. Leccos jsem si sliboval od vyvrcholení, u mě tedy proklatě mrtvo, nicméně, z filmového hlediska je finále úplně trapně nezvládnuté. Takže nespoléhám na to, že bych někdy provedl exkurzi za děvčaty z erotických camwebů. Už nyní vím, že o nic podstatného nepřicházím. 5/10 ()

IceQueen

Je fascinujúce, ako niekomu k potešeniu stačí jedna blbka poskakujúca pred kamerou (aby bolo jasné, nehovorím o porne). Bodaj by sa dnešní chlapi a chlapci nebáli reálnych žien. Myslím, že to platí aj na iné bezkontaktné aktivity. Ja to tiež skúsim. Za každý bodík urobím päť drepov a zatancujem Macarenu. Všetkých vás milujem. Veľmi slabé *** ()

BoPo

Bol by to výborný diel zo série Black Mirror. Ako film dostane odo mňa nálepku zaujímavý a kvalitne zvládnutý. Madeline Brewer sa nesnaží o žiadny umelecký výkon, ale naopak berie nahotu ako prirodzenú súčasť výkonu, tak ako jej postava. Ale treba hneď podotknúť, že sa nejedná o žiadne porno bez porna. Prostredie erotických stránok s webkamerami nakombinované so zápletkou ohľadom ukradnutia identity vytvorilo pútavý a hlavne fungujúci mix. Bavilo ma sledovať postupné "vyšetrovanie", ktoré išlo ruka v ruke s rozkladom psychickej pohody. Za mňa atraktívne podaný psycho thriller, ktorý zachytil dosť výstižne životný štýl zasvätený tokenom. ()

Thomas_xxxxx

Omylom som si tento film dal ešte raz, keďže som nejako nepostrehol, že som ho už videl. Celkom slušná podívaná, ale je to už ku koncu trochu zmätené, z toho pískania pridaných tokenov vám už je na vracanie, neviete či sledovať titulky, aby vám neušiel dej alebo dať prednosť zvodným holkám a v podstate film tak nejako ubehne celkom rýchlo, človek sa nenudí, ale na plný počet to bohužiaľ nie je. ()

herr_carter

Melodramatická pohádka o tom, kterak byla jedné líné krávě ukradena identita. Kdyby místo ubohých livechatů s ještě většími ubožáky chodila makat dvanáctky do kauflandu, nikdy by se jí to stát nemohlo. Film překrásně reflektuje obraz dnešní doby a mladou generaci, která je chycena v osidlech on-line sítě a vydělat peníze ještě nikdy nebylo tak jednoduché, i za cenu naprosté ztráty hrdosti a soudnosti, ach jo......................moje hodnocení = 4 z 10. ()

• Když Alice (Madeline Brewer) najde památeční web pro Hannah, nad fotografií je napsán rok úmrtí 2014, ale pod ní datum úmrtí 17. červenec 2015. (Morrighan)
  • Celosvětová premiéra proběhla 18. července 2018 na filmovém festivalu Fantasia v Kanadě. (ČSFD)