Rány

• Veľká Británia Wounds (viac)

Will (Armie Hammer) je barman v New Orleans. Má skvelú prácu, skvelých priateľov a priateľku Carrie (Dakota Johnson), ktorá ho miluje. Prediera sa životom, ignoruje komplikácie a sústreďuje sa na radosť z okamihu. Jednu noc pri bare vypukne tvrdá bitka, ktorá zraní jedného z jeho stálych zákazníkov a spôsobí, že tam nejakí vysokoškoláci v zhone stratia mobil. Will ho nájde a začnú mu chodiť divné textovky a hovory. Zatiaľ čo to Will neberie vážne, Carrie nájde na internete akúsi dieru, ktorá by mala toto všetko vysvetľovať. Obaja objavili niečo nevysvetliteľné a pomaly to vychádza na svetlo. (Scraffy)

EvilPhoEniX

Babak Anwari si svůj reparát nespravil a po nezajímavém Under the Shadow natočil sice zajímavý, ale hororově nefunkční film a to trailer působil schopně. Barmanovi se obrátí život vzhůru nohama po nalezení telefonu se znepokojivým obsahem, ovšem tahle "mytologie" není nijak rozvinuta a působí trošku nepřirozeně. Babak do svého filmu překvapivě nasbíral slušné herce Armie Hammer, Zaziee Beetz a Dakota Johnson je na horor slušný výběr, ale chtělo to zajímavější scénař a více tvůrčí kreativity, což bohužel Babak nikdy mít nebude. Z hororových prvků zde krom švábů není takřka nic. Není to napínavé, atmosférické, krvavé ani tolik znepokojivé, jak jsem původně doufal. Hulu není Netflix a Babak Anwari zřejmě nikdy nenatočí dobrý horor. 40% ()

tron

Režisér v roku 2016 natočil mizerný britsko-jordánsko-katarsko-iránsky horor Under the Shadow. Myslel som, dúfal som, že od neho už nikdy nič neuvidím, ale nakoniec je Wounds prekvapivo dobrý horor s pôsobivou atmosférou, solídnou hlavnou postavou (ktorá nie je príliš sympatická a ani fajn, ale napriek tomu má niečo do seba) a niekoľkými nepríjemnými scénami. Z vedľajších postáv ma najviac potešila sympatická Dakota Johnson. Prihováram sa za viac barových hororov. ()

Kienast

Wau ... Je to jiné, neokázalé a ta psychologická ošklivost z filmu ve mě bude ještě dlouho působit. Hammer skvělý herecký výkon a je paráda sledovat jeho, jak objevuje temnou prázdnotu v sobě. Sonda do našich temných stránek. Většina lidí určitě čekala něco jiného (ale nebojte tuctový horor o vraždící aplikaci na mobilu tu bude co nevidět). Děkuji za každý "jiný" film, který se nebojí odbočit ze zajetých kolejí ... a třeba projet tunelem! Díky za Wounds!!! 9/10 ()

herr_carter

Ještěže dá někdy člověk na své uvážení a nenechá se zmást nebo ovlivnit zdejším souhrnným hodnocením. Jak už je ale podle jednotlivých hodnotitelů zřejmé, tenhle film prostě nesedne každému a každý si v něm zároveň buď najde, nebo nenajde to své. Já bych dal možná i 4 * se zavřenýma očima, hodně zvláštní a znepokojující film, který ve člověku zanechá i dlouho po projekci divný pocit....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

akisha

Psala jsem, že horor "Eli" by neměl uniknout vaší pozornosti, zato tenhle horor ať jí klidně unikne. Nebo takhle - já nejsem fanda těch filmů, kde se postavy nechovají hloupě, ale rovnou absurdně, bizarně a nepochopitelně. Kde příběh vůbec nic nevysvětluje, jenom vrší jeden bizár na druhý. U toho se ani nejde bát, když se všichni chovají jak magoři a nemají žádný normální lidský reakce. Ani znepokojivý mi to nepřišlo, jenom neskutečně nudný. Aspoň něco by vždycky fungovat mělo, když už se horor pouští do těchto "ambivalentních vod," ale tady stálo za hovno všechno od charakterů postav po příběh až k nulový strašidelnosti. Armie Hammer - ať už je dobrý herec nebo ne - celou dobu svým projevem připomíná Marka Wahlberga v "The Happening," ale těžko se divit jeho zmatení - nejspíš taky neměl ani páru, co se vlastně děje. A že konec je zklamáním na plný čáře už mě tedy nijak nepřekvapilo. Tohle považuju opravdu pouze za ztrátu času. ()

• Film vznikl na motivy knižní předlohy od Nathana Ballingruda – „The Visible Filth“. (Scaryman)
  • Produkcia filmu začala v apríli 2018 v New Orleans. (Scraffy)
  • V momentě, kdy přijde Will (Armie Hammer) domů, si sedne na pohovku a zapne hru na konzoli Playstation 3. Jedná se o hru „Bulletstorm“ z roku 2011 od vývojářů z People Can Fly. (sQelle)