UFC 229: Khabib vs. McGregor

(relácia)
  • USA UFC 229 (neoficiálny názov)
Športový
USA, 2018

Show se uskutečnila 6. října 2018 v T-Mobile Arena (Paradise, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Felice Herrig vs. Michelle Waterson
2) Alexander Volkov vs. Derrick Lewis
3) Dominick Reyes vs. Ovince Saint Preux
4) Anthony Pettis vs. Tony Ferguson
5) Khabib Nurmagomedov (c) vs. Conor McGregor (UFC Lightweight Championship) (TheSpearCZ)

Homerking

Jeden z nejlepší galavečerů vůbec, brutální granáty černé bestie, krvavá lázeň v podání Fergusona a Pettise a na závěr Khabibová válcovačka která se přesunula i mimo Oktagon. ()

bobstock

Od ženského zápasu na Main Card se kvalita zápasů zvyšovala. Nejlepší zápas večera samozřejmě Ferguson-Pettis, kteří si to rozdali na férovku a i když Pettisovi nevyšel žádný Hightlight stejně jsem tleskal oběma borcům. Tolik kečupu a pořádné energie rozbíjet jsem dlouho neviděl. Co se týče nejvíce očekávaného zápasu roku jsem byl samozřejmě zklamán, né výsledkem, ten byl i podle sázkovek celkem jasný, ale cirkusem poté. Nechutnost, která vyplynula z nenávisti obou aktérů do sportu nepatří!! Chápu Khabiba za osobní útoky, ale jako champion prostě musí udržet chladnou hlavu. Takhle mu titul opět nepřeju spolu s jeho pozatýkaným týmem. Conor by se také měl samozřejmě dát dokupy a začít myslet hlavou a né egem. Nejhorší na tom je, že se po uplynutí doby, která bude potřeba pro uklidnění a vyřešení situace napálí lístky a všechny tv práva snad 2x víc. Tak bohužel dnes funguje svět a mě z toho není úplně dobře pane White..Money rules! :/ 80% ()

ConanVJ

(8) Waterson vs. (9) Herrig 4* Pěkný ženský zápas, ve kterém je vše, krom zakončení před limitem. Vítězka si to zasloužila. ........ (2) Lewis vs. (5) Volkov 4,5* Pěkný zápas, který byl celkem jednostranný, ale konec byla šťastně strefená rána. ........... (7) Saint Preux vs. (12) Reyes 3.5* Celkem průměrný zápas ukončený pěkným KO. ............ (2) Ferguson vs. (8) Pettis 5* Skvělý, krvavý svižný zápas, který končí bohužel předčasně, kvůli zlomené ruce. Třetí kolo by bylo určitě také pěkné. Takže TKO. ............. (c) Nurmagomedov vs.(1) McGregor 5* Zápas pěkný, submise taky, ale to co přišlo po tom je silná prasárna. Přijde mi, že dementi v UFC ztrácí kontrolu v ochraně bojovníků, hlavně, že tam mají hromadu tlustých a starých prasat jako ochranku. Celkově pěkný event kterému dávám 85% :) ()

• Jedná sa o tretiu udalosť, kedy sa počas rovnakej noci objavia v zápasoch obaja bratia Pettisovci, Anthony a Sergio. Prvou bolo UFC 181 (2014) a druhou UFC 185 (2015). (Marceloo)
  • Tony Ferguson bol zastupujúcim bojovníkom v prípade, že by sa niečo stalo jednému z bojovníkov hlavnej udalosti večera. [Zdroj: mmanews.com] (Marceloo)
  • Tento přenos zaznamenal díky vyhrocénému zápasu McGregor vs. Nurmagomedov největší prodej PPV přenosů v historii celé oraginzace UFC. Bylo prodáno neuvěřitelných 2 400 000 přenosů. (Homerking)