Kate Kaneová prodlévá v Gotham City pod maskou Batwoman, v níž se skrývá niterná touha po spravedlnosti a zápal vložit do práce celé srdce. Po letech tvrdého výcviku těla i mysli se chystá osvobodit ulice od krutovlády zločinu. Když začne hrozit, že temnota zaplaví její město, Kate Kaneová musí porazit své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu. (HBO Europe)

Zek

Tak tohle se vážně nepovedlo. Jako vedlejší postava v seriálech Arrow a Flash ok, ale na celej seriál, absolutně ne. Už bych raději viděl Batgirl nebo Nightwinga, kteří jsou daleko lepší postavy než nějaká Batwoman. I v komiksech je to totálně kýčovitá postava. Jo a ta herečka mi na ní vůbec nesedí. ()

movie_fan

Kazdy to tu hejti asi iba z principu, nehovorim ze to bolo nieco ultra super, ale urcite si to hodnote 3 z 10 na imdb ci tuto 29 percent nezasluzi, videl som aj horsie veci... Napr. Powerless bola uplna somarina a ma to skoro 60%. To ze je lesba bolo aj v komikse, no mam pocit ze zakomplexovanost ludi nepozna hranice. 3,5/5 pre pilot. ()

iXtr3m3

WTF? Odpad tomu nedám, lebo sú ďaleko horšie seriály, ale toto je od DC v spracovaní CW fakt dno. Oproti tomuto je aj Arrow, Supergirl a Flash o triedu lepšie a to sú relatívne slabé seriály, ktoré sa na Titans alebo Doom Patrol neťahajú ani z kilometrovej diaľky. Zlatý Smallvile, to boli aspoň teen časy, toto je hanba DC svetu. A žiadne LGBT v tom nie je ako problém, keby si tam šušky lízli, možno by som prihodil jednu hviezdu navyše, takto končím hneď po prvej časti. ()

Dzunk

mám rád superhrdinsky seriály. Koukal jsem na spoustu z nich, některý mě baví víc, některý mě baví méně. Batwoman mi ale vlastně hrdinská vůbec nepřišla. Na začátku není nijak vysvětleno proč by právě tahle krátkovlasá holka měla být novým batmanem, respektive je, ale tak chabě, že když pak s někým bojuje, tak mi nestačí si říct, jo to je tim jak dokázala vyplavat z pod ledu, to jí naučilo bojovat. Myslim, že pokud se chce nějaký superhero seriál brát tak vážně, měl by vybudovat postavu hlavního hrdiny tak, aby to bylo uvěřitelné. Není to nijak skvěle natočené, dialogy taky nic moc, ale to třeba Flash, Arrow, Liga Spravedlnosti nebo Black Lightning nejsou taky, ale u nich to všech ostatní funguje líp. Je zajímavý, že v Johnu Wickovi jsem Ruby Rose tu drsňačku věřil, ale tady vůbec. Pro mě obrovský zklamání. ()

eMejla odpad!

Všichni se tam tváří tak vážně, až je to celé úplně směšné. Plus takové ty sračky, jakože silná sebevědomá lgabcdt žena dokáže všechno a ještě něco navíc...ale až potom, co sebere všechny hračky po bílém heterosexuálním muži. Hlavní záporačka se snaží vypadat jako Joker, ale je jen trapná. Souboje působí jako když se perou dva ožralí pobudové před hospodou. ()