Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

paddy35 odpad!

No tak na arogantního a trapného Mareše se fakt dívat nedá. Jeden z nejhorších pořadů současnosti. Někdy jsem měl pocit, že diváci se smějou, protože jim za to studio zaplatilo. A fakt nevím co je horší, jestli Marešova snaha o humor nebo divné a hodně nepovedené vstupy Hezuckého. Tohle je děsná slátanina i na tak pozdní show. ()

J*A*S*M

Rád bych věřil, že si to časem nějak sedne, ale první díl byl teda bohužel značně rozpačitý. Ani by nevadilo, že je to kopírka zahraničních formátů (kde jinde se učit než u amerických late night show), horší je, že to od první do poslední minuty strašně šustí papírem, veškerá konverzace působí uměle, strojeně, neupřímně. Ty hry bych vyškrtnul úplně, víc prostoru dal Hezuckýmu ... a Mareše nějak uvolnil a možná mu umožnil víc improvizace. A zajímavější host by také nebyl na škodu. A také by to chtělo nějak nabudit publikum, aby víc reagovalo (ať už samovolně, nebo koordinovaně nějakými roztleskávači - ale určitě ne výzvami moderátora). Zrovna Leoš Mareš myslím jako jeden z mála českých moderátorů může na tento formát mít, tak snad se do toho dostane. Každopádně lepší než pokus Genzera se Suchánkem. ()

Kusik

Česká kopie Jimmyho Fallona, která zaostává především v tom, že se snaží příliš kopírovat. Oživuje to jen Patrik Hezucký. Docela rád bych to viděl tak, že by místo Leoše moderoval Patrik, ale Leo si to vyloženě užívá, tak proč mu to brát. Hosté jsou zatím spiš takovým undergroundem, tak uvidíme, jak si bude počínat dále. Zatím dávám 2 hvězdy za to, že je to záležitost dobrá pro nespavost. Mozek už chce spát a čučet na bezduchou show je ideál. ()

kulyk odpad!

Je libo Zlejoše Šňupeše? Pořád ještě? Nebylo toho dost? Ale tak prosím, ráčej se bavit. Leccos to o vás vypovídá. K moderování talk-show je zapotřebí nadhled, um improvizace a troška toho intelektu. Jen pak si můžete dovolit poplkat se skutečně zajímavými lidmi, ba dokonce tak, že si u toho nedebilní divák nebude ze zoufalství pižlat hlavu škrabkou na brambory. Gumák Marešů si zve jen potroublejší sortu sereblit, neboť konverzačně na víc nemá. Podobně zhovadilé jako trapčení Suchenzra s Genzánkem, Kraus tedy, byť si při natáčení na hostech ukájí své egíčko, stále vede s nečekaným náskokem. ()

Tommassi3

Nevěřím, že bude mít naše vaše príma televize trpělivost s Marešovou (b)lejt najt - Podobně jako v případě jeho QI.. - která ačkoliv oproti té Kavalčíkově nechutné amatérštině i zvládne pobavit, naznačuje, že Mareš navzdory tomu, jak dlouho na podobnou příležitost čekal, zkrátka nemá co říct.. Navíc ty přes čáru mířící trapnohrátky s karaoke či Hádej, kdo jsem! mě dost iritovaly !! A Hezucký ?? Nejspíš přišel jen kvůli té pupeční šňůře.. Tak jen aby se na ní do budoucna neoběsil !! ()