Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa  spoznajú.  Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona (Tatiana Dyková) si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu (Petra Hřebíčková) si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva (Eliška Balzerová) aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke. Úsmevný, miestami dojímavý príbeh je dôkazom toho, že spôsobov lásky je toľko, koľko je ľudí na zemi. Že niekedy stačí málo, aby sa z kratochvíle vyvinul pevný vzťah, a ešte menej stačí na to, aby sa starostlivo vyskladané šťastie rozbilo na tisíc kúskov. Film o láske k mužom, k deťom, k sebe samým, o zodpovednosti za tých, ktorých milujeme, aj za tých, ktorí ich milovali pred nami. Film, v ktorom sa Slovenky nájdu. Tri ženy. Tri podoby lásky. Tri príbehy radosti i bolesti, šťastia aj smútku. (Continental film)

metal.storm

Toto bolo o takých super chytrých kecoch by som povedala. V podstate prvých 20-30 minút zhrnieme do vetičky "moja vagína", na tom to stojí, viac nepotrebujeme. A áno, aby som nezabudla, dôležitá je pesnička. - Je to presne taký ten tip filmu, kde si dal niekto záležať na tom, aby mal osobitú pesničku, ale bohužiaľ to vždy skončí tým istým scenárom. Pesnička je lepšia než film, stačí si pustiť pesničku. Ohľadom tej ďalšej hodinky, no film sa z komédie zrazu mení na celkom silnú drámu, a človek už zabúda, čo to vlastne pozerá. Malo to vo mne lomcovať emóciami? Malo ma to rozosmiať? Ja človeče fakt neviem. Stratila som sa. No a k príbehu samotnému, predpokladá sa, že sa približne každý druhý divák dokáže vžiť aspoň do nejakej z daných situácií, v duchu si povie "áno presne toto sa mi stalo, teraz musím súcitiť s postavou", a dopozerá nadšene film. Koniec koncov je to celé tak chaotické, že pokiaľ sa človek do tých postáv nevžije, nemá šancu. Ako povedal užívateľ "ARI50" (parafráza), má to obrovskú snahu, ale dva krát to nebaví. ()

Lukrecie

Mě to bavilo. Přirozený, svěží, osobitý film, trefné hlášky, scény jak vyšité ze života, kvalitní scénář, žádné kopírky a to já dokážu ocenit. Jo a pěkní neokoukaní herci/chlapi, celkově moc pěkné, milé obsazení a hezká hudba. Líbil se mi i nenásilně a chytře zakomponovaný product placement. Ženského rukopisu ve filmu a především v tom středoevropském je třeba jako sůl!!! "ŽIVOT JE KRÁTKEJ, ABYS HO PROŽILA JAKO NĚČÍ OBĚŤ!" ()

Bozvav

Za mne příjemné překvapení a to hned z několika důvodů. Za prvé v tom nehrál Langmajer, což vnímám jako velké plus, za druhé je to zdařile obsazeno, Petra Hřebíčková je výborná, malá Valentýna Bečková roztomilá a Balzerová, ta nemá chybu nikdy. Za třetí jsem se i zasmála, dialogy neprudily a celé to scénáristicky držello pohromadě. Hudba nevýrazná, ale hodila se. Co vidím jako mínus, bylo úděsné přehrávání vyzáblé a vrásčité Dykové a protivně pozitivní konec. Jako celek řadím snímek do kategorie, kouknu jednou za deset let. Nechápu zdejší hodnocení, kde jsou pomalu na stejné úrovni daleko horší hovna české kinematografie posledních 30let. Za mne 60%. ()

Master19 odpad!

Zpětně nevidím jediný důvod, proč se na tento film dívat. "Příběh" je jen snůškou klišoidních situací, které se hodí tak možné do růžové knihovny nebo argentinské telenovely. Skvostně to dokreslují jižanští hezouni, tragicky předabovaní a bezradná Eliška Balzerová. Petra a Tatiana jsou kočky, ale ani na hvězdičku to nebude, tupé a nudné... ()

M.i.k.e

upřímně jsem to čekal mnohem horší a překvapilo mě,že v určitých detailech/scénách to celkem i funguje a umí to být buď vtipné a nebo nepříjemné.Horší je to už s fungováním filmu jako celku.Knihu jsem nečetl,takže je dost možné,že už i ta byla takhle divná,ale pokud ne,vůbec nechápu co tím tvůrci nakonec zamýšleli.Je celkem evidentní,že zde byla snaha dosáhnout toho,co se v dnešní době točí a bývá obvykle funkční (pokud se to umí) - tj mix dramatu a komedie (popřípadě hodně černé komedie),ale myslím,že jsem ještě neviděl,že by ten mix byl takhle extrémní a zvládal hned několikrát popírat sám sebe.Vůbec pak nedokážu pochopit jaká měla být finální zpráva a dojem který si má divák odnést.Muži tu jsou totiž zobrazování buď jako úplní idiot,kterým jde jen o sex,popřípadě jako alkoholici a násilníci a ženy pak jako ty,které to nejspíš musí trpět a nakonec jim odpustit ať se děje cokoliv a být rády že alespoň takové muže mají.A to je extrémně WTF zpráva (tím spíš ve filmu,který by měl být asi určen primárně pro ženské publikum)...40% PS : docela bych uvítal,kdyby v takovýchto filmech hráli čeští herci (protože typově podobných máme dost).Ne snad že bych měl něco proti zahraničním hercům,ale ve chvíli kdy jsou tito "předabováni" do češtiny se z každé scény stává těžko snesitelný telenovelácký zážitek,který by i u dobrého filmu zkazil většinu dojmu.V tomhle případě to jen umocňuje dojem nefunkčnosti celého filmu. ()