Katherine Newbury je jedinou ženou, které se kdy povedlo po několik let moderovat úspěšnou večerní talkshow. Když je však označena za „ženu, která nenávidí ženy“, rozhodne se urychleně přijmout nezkušenou Molly, která je tak jedinou ženou mezi stávajícími scénáristy. Přijetí Molly možná přišlo pozdě. Hrůzu nahánějící Katherine totiž musí čelit nízké sledovanosti a rozhodnutí stanice nahradit ji za někoho sympatičtějšího, ideálně mladého muže. Molly je odhodlaná dokázat, že práci nezískala jen kvůli svému pohlaví a chce Katherine pomoci a oživit její talkshow a kariéru… Svými činy však docílí větších změn, než původně zamýšlela. (Falcon)

chelseaman22

Late Night je komedií, která se v průběhu dění transformuje spíše v tragédii útočící na divákův Varolův most. Indický outsider nepřekvapivě zvítězí, za což sklidí ovace od produkce a samozřejmě své chudé rodiny, která v Džajpurů (stát Rádžasthán) pracovala jako telefonní podpora. 32 % Celosvětový příjem k 17. 1. 2020: $22,386,555, což je 5,6 násobek rozpočtu ()

VanTom

Až na závěrečnou "happy" multi-kulti společnost z této obehrané šablony rovnostářská agitka nějak extra hrubě netrčela, respektive dávala váhu oběma stranám a upřímně, v mnoha věcech měla pravdu. Což bylo zásluhou hlavně výborné Emmy Thompson a jejího britského ostrovtipu, ale také celkově sympatického kolektivu bez zjevného škůdce. Pro vyšší uvěřitelnost by ovšem provedené změny postojů (a show) zasloužily větší časový rámec, než pouhé 3 měsíce. ()

Thomas_xxxxx

Utrpenie jedným slovom. Neviem, či som mal stiahnutú nejakú verziu pre slepých ľudí, ale to otravné komentovanie každej činnosti, ktorá sa diala vo filme, bolo vhodné na utratenie . Posledných 10 minút som to musel dopozerať bez zvuku, lebo som to nedokázal už dlhšie počúvať. Sekundu sa vo filme nič nepovedalo, tak už do toho musel kecať ten otravný ženský hlas. Ja naozaj rozmýšľam, či to bol myslené vážne s tým komentárom alebo som pozeral zlú verziu. Tak či tak, to bolo nudné a nezáživné nadmieru. A slovo komédia pri tomto filme sa použiť zďaleka nedá. ()

J*A*S*M

Zakončovací film 54. ročníku karlovarského festivalu. Chápu snahu nabídnout divákům po devítidenním maratonu náročných festivalových filmů něco odlehčeného, ale čeho je moc, toho je příliš. Americká komedie o polepšení nerudné hrdinky přesně podle šablony, v níž je pomalu více liberální agendy (doslovné, hlasité a otravně moralizující) než vtipu. Tohel nemělo na festivalu co dělat. #KVIFF2019 ()

Streeper

Film by mohl mít potenciál být dobrý, ale prostě se mu to nedaří. Nebýt úžasné Emmy Thompson, která to jako jediná drží nad vodou, tak bych filmu dala ještě menší hodnocení. Při sledování jsem se ani jednou nezasmála a to má být komedie. Mindy Kaling, ať je sebevíce talentovaná, tak mi bude asi nadosmrti nepříjemná a nesympatická. Nemohla jsem si na ní vůbec zvyknout, navíc mi přišlo, že neumí vůbec hrát. Také mě mrzí, že z filmu nevyždímali to nejlepší pro diváka. Bohužel to dávám za vinu režisérce podprůměrných komedií. Škoda, že to nešlo na stůl někomu lepšímu. Chvílemi mi i připadalo, že film trochu vykrádá Ďábel nosí Pradu. ()

• Původně měl film režírovat Paul Feig, ale kvůli konfliktům s plánováním odešel. (ČSFD)