Everwood

Dráma / Rodinný
USA, (2002–2006), 64 h 1 min (Minutáž: 41–46 min)

Tvorcovia:

Greg Berlanti

Hudba:

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, John Beasley, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross (viac)

Seriál vykresľuje príbeh rodiny uznávaného newyorského neurochirurga, ktorý sa po manželkinej tragickej smrti rozhodne zanechať kariéru úspešného lekára a spolu so synom a s dcérou sa presťahujú do malého mestečka Everwood. Je to príbeh o vyrovnávaní sa so stratou blízkej osoby, o pracovných ťažkostiach i o hľadaní porozumenia medzi otcom a deťmi... (oficiálny text distribútora)

Hwaelos

Miloval jsem Everwood, když jsem dospíval a měl jsem za to, že dneska už by to nebylo ono. Nedávno jsem si ale začal pouštět první sérii znova od začátku a zjistil jsem, že se nic nezměnilo. Zase mi dokáže vykouzlit na tváři takový ten nablblý úsměv, který říká: "Celý svět je super, jen se rozhlídněte". Je to podobně jako s Láskou nebeskou. Možná obelháváme sami sebe, ale rozhodně nás to těší. A na druhou a třetí sérii se ani nedívejte. ()

ad-k

Americké maloměsto v krásných kotlinách a podhůřích. Na podobná prostředí já mám upřímně slabost. A nezastírám jí. Seriál Everwood je však na můj vkus až příliš normální, příliš rodinný, tu a tam i příliš sentimentální a uměle nastavovaný. V zásadě se mi ta koncepce poměrně líbí. I když jde v podstatě v každých dílech o totéž, je to vcelku příjemně koukatelné a na nervózní nedělní podvečery, když je tedy nálada, se to snad i hodí. Ve vztahu Ephrama a Amy ten cit i docela věřím - a to je co říct. Ale přeci jenom: stále je to všechno málo. Zvlášť na více sérií. 60% ()

ApsidalTill

Romantika, sentiment, plač, slzy, výčitky, náhoda, nehoda, realita, život. Ku seriálu Everwood som sa po prvý krát dostal ako žiak základnej školy, v tej dobe som prežíval presne to isté čo "pubertálna" sekcia tohto projektu a tak nejak my to prirástlo ku srdcu. Prežíval som prvé city atď. V tej dobe som seriál nevidel celý a z tretej série vlastne takmer nič. Preto som sa nedávno rozhodol si prejsť komplet touto cestou, čo možno na niekoho dolahne ako tvrdý americký sentiment ale, u mňa to prekvapivo zase zafungovalo. Páči sa my herecký prejav Gregory Smitha a tak isto, sa my páči dejová linka romantickej vlny, ktorá nepoľavila až do konca celého projektu. Som asi citlivá duša (rozhodne), preto mám nutkanie zistiť či postavy jednajú tak ako by som jednal ja (z 90% samozrejme nie), ale aj napriek tomu ich chápem. Preto 4 hviezdy a pre mňa zaslúžené, pretože som si to s nimi prežil osobne, nech už tvorcovia akokoľvek vylievali vody z potápajúcej sa lode štvrtej série. http://www.youtube.com/watch?v=aywayZcn5vQ&feature=share ()

tančísvlky

Pre mňa absolútne nedostižný seriál ,každý diel mal význam a zapadal do výnimočnosti tohto diela. Vynikajúco vybraná hudba ,behom tých štyroch sérií sa vystriedalo mnoho zaujímavých kapiel o ktorých som nemal predtým ani poňatie.Hercom sa dalo všetko uveriť . Vinou nešťastného umiestnenia na nekomerčný čas ,ho určite nemohlo dívať viac ľudí. Krásne vety v tomto diele určite nájdete v každej časti tohto seriálu ak dáte k tomu možnosť a krásny cit. Prvoligový český dabing je treba zaň všetkým maximálne zatlieskať.....Tento seriál mi dal pocit šťastia,slzy, radosť,nádej a to nie je málo na tomto svete ba niekedy to aj maximálne stačí... ()

loveless

První série byla výborná, skvělá...druhá nestála za moc, třetí a čtvrtá jsou na tom kvalitativně zhruba stejně a jsou ještě o něco horší než řada druhá. Kdyby po první sérii nepřibyly další díly, zasloužilo by si tohle dílko možná i pět hvězdiček. Takhle je mi líto, ale průměruji přibližně na tři, které jsou i tak asi lehce nadhodnocené. Ovšem hudba Blake Neelyho je skvělá neustále. ()

• Brightovo (Chris Pratt) celé jméno zní Harold Brighton Abbott. (Cheeker)
  • V epizodě "Daddy's Little Girl" se studio Warner Bros rozhodlo nevypípávat slovo "shit". Během některých vikendových vysílání ale přecijen bylo toto slovo "vypípnuto". (Cheeker)
  • Emily VanCamp, představitelka Amy, a Chris Pratt, představitel Brighta, se do sebe během natáčení zamilovali. (Cheeker)

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams

13.06.2023

Ve věku jednasedmdesáti let zemřel americký herec Treat Williams, většině diváků známý zejména díky ztvárnění jedné z hlavních rolí v muzikálu Vlasy režiséra Miloše Formana. Smutnou zprávu médiím… (viac)

A bude komiksové světlo!

A bude komiksové světlo!

01.11.2007

Konkrétní zdroje? Blesk a Zelená lucerna. A pozor, teď nemluvíme o chystané Justice League of America, jejíž členy jsou i Flash a Green Lantern. Strategie studia Warner Bros. je vskutku podivná.… (viac)