Bohatí a pekní

• Česko Báječní a bohatí (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu 168
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (viac)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

Ukážka z filmu 168

LíškaEliša odpad!

Úroveň seriálu je pomerne a podstatne vystihnutá už v samotnom názve. Je naozaj bohatý, ale akurát tak na svojich niečo vyše 2000 častí. Manželstvá a ľúbostné vzťahy sú podané tak, že ich tvorcom by mohli závidieť aj autori gréckych tragédii. Oidipovský komplex je nič oproti tomu, čo Báječní predvádzajú. Najviac koncentrácie budete potrebovať na to, aby ste pochopili kto je koho žena, otec dedko a babka a kto je s kým súrodenec a potom si vydýchli, že predsa len nejde o incest. Stačí si pozrieť pár častí a začnete robiť akúkoľvek činnosť, ktorá vám pomôže zabudnúť na infantilnosť tohto seriálu. ()

Damielka

Přátelé, ano, přiznávám, sklouzla jsem na zcestí a jednu dobu (asi půl roku v kuse) jsem tento seriál jako posedlá sledovala a dokonce si před každou dovolenou richtovala video, aby mi ani jeden důležitý 30minutový díl neutekl. Musím tomu dát aspoň tři hvězdičky (tu čtvrtou si odpustím, abych nebyla už za úplnýho úchyla), protože jsem skutečně prožívala všechno, co se v tom seriálu semlelo a někdy jsem i tu slzičku uronila. Uvědomuji si, že takové přiznání je asi sebevražda, leč nemohu jinak. Stalo se, odeznělo to a věřím, že se to už opakovat nebude, protože vím, že podobné seriály jsou naprostá vymývárna mozku a brak, který je dobrý leda tak pro znuděné důchodkyně (moje babička třeba milovala Esmeraldu, chudinka). Tak ještě jednou pardon... ()

Hon2ar odpad!

Parádní seriál asi jsem měl dát 5 *****,protože jsem se u ničeho tak dobře nezasmál.Bohužel jsem se v něm chvilku Ztrácel něboť jsem nevěděl kdo je čim otcem a kdo čím dítětem,To aby si člověk maloval rodinný graf kdo je s kým ajak spojený.Párkrát se tam objevili i situace stylu jeho bratr je zároveň jeho otcem a nejlepším kamarádem neboť o tom dlouho nevěděli.Velké Plus taky je že to má asi 2500 dílů. ()

Playman odpad!

Jo, tak na tohle koukala moje máma. Já, ačkoliv jsem to nesledoval, tak jsem pobral většinu děje. Někdy jsem omylem viděl i celej díl. A popravdě, TOHLE, to je naprosto stupidní, dementní , strašná špína, kterou nikdy nikdo neměl natočit. A teď je rok 2008 a oni to ještě pořád točej. To sou blázni. Odpad!!!! ()

Cverna

Tak tady to budu mít těžké... Přiznávám se, že jsem to v době kdy jsem pracoval na směny, občas sledoval. Tohle se totiž dá občas sledovat, protože děj je tak roztáhlý, takže když vám uteče dvacet dílů tak se vlastně nic nestane... Ale teď k věci, proč dávám tři hvězdičky? Protože jsem se někdy nad stupiditou tohoto díla ohromně bavil! Vím, že tvůrci to nechtěli pojmout jako komedii, ale povedlo se jim to... je jen škoda, že se na to většinou dívají lidé kteří to nepochopí a berou to vážně. Ti kteří by tam místa pro zasmání našli, si v době kdy běží tento seriál raději ani nezapnou televizi.. A to je škoda, rád bych některé stupidity s tohoto veledíla s někým probral :-) Ale na to už je pozdě, už jsem vše zapomenul a televize už to asi nikdy neuvede. Nevadí... ()