V 15. století žil na hradě v divokých rumunských horách mocný vládce. Říkali mu temný princ, protože byl velmi krutý a nelítostný. Celý život bojoval s Turky a legenda praví, že byl nesmrtelný a nikdo ho nemohl zabít. Poddaní se ho báli, žádný muž nebo žena před ním nebyli v bezpečí. Jeho záliba v krvi a utrpení je však známá dodnes a jen těžko uvěřit tomu, že jednoho dne si v jeho srdci našla místo láska... (oficiálny text distribútora)

rochelka

Tak tohle je fakt síla! Obdivuju sama sebe,že jsem ty sexuální orgie,trapácké hororové pokusy a dementní dialogy dokázala shlédnout až do konce. Vždyť to nemělo hlavu ani patu! Nevím,co jsem si od toho slibovala,vždyť už i ten název divně voní. A ty úchvatné ,,bojové scény''! Přímo dech beroucí podívaná! ()

zdeny99 odpad!

Amatérští hráči larpu se rozhodli natočit něco, co mělo vypadat jako film. Aby to přeci mělo nějaký tahák pro diváky, tak do hlavní role obsadili vyhořelého Billy Zaneho a film pojmenovali podle pravého jména legendárního knížete Drákuly. Jenže s jeho životem to má pranic společného a i Bram Stocker se musí otáčet v hrobě, který udělal z Vlada ve svém románu upíra. Tohle je ještě horší než DRACULA 3000 a podle mého názoru se jedná o nejhorší film ve svém žánru společně s filmem CESTA UPÍRŮ: VAN HELSING VS. DRACULA. [1503. hodnocení, 52. komentář, 13%, 40. nejhorší film] ()

Chuanek

V rumunsku se děje něco podivného, ihned po příchodu tajemného amuletu do země, amulet dávného tyrana, kterému bůh sebral i tu poslední radost na světě a ten se za to smrtí. Film provází docela chaotický děj, sem tam vás něco uchvátí, ale rozhodně to není film na další zhlédnuté, jak se říká jednou a dost, tak v tomhle to platí dvojnásobně ()

Fingon

Viděl jsem Draculu 3000, tak co bych se neprokousal Vladem narážečem. On by to nebyl špatný film, technická stránka filmu je více než na úrovni, zvláště kamera, hudba je řinčivě chorálovitá (heh) a herci mi nevadili, všechno dobré ale pohřbívá naprosto otřesný scénář v čele s příběhem, který jsem nějak nepochopil. O co že se to snažil Vlad? Parta studentů, jedna z nich má Vladův medailon, dozví se, že ho musí zničit, jinak bude zle - ale paradoxně Vladovi záleží víc na tom, aby všechny tři přítomné holčiny (včetně jedné Angličanky ze středověku) ojel, pokousal a poslintal a kluky aby chytal pod krkem, ale medailonu si vůbec nevšímá... prostě divné je to. A natočené v Rumunsku, což ale vzhledem potenciálu exteriérů považuji za klad... ()

kinej odpad!

Nechápu, za co mohl dát někdo jednu hvězdičku. Je to fakt jeden z nejhorších filmů,co jsem kdy viděl. Film je pozoruhodný tím, že v něm není vůbec nic dobrého. Herecké výkony jsou mizerné. Střih je tak strašně špatný, že si toho nejde nevšimnout. Odpad je slabé označení, protože i ten se dá někdy recyklovat. ()

• Michael D. Sellers vyhrál na filmovém festivalu Fort Myers Beach cenu v kategorii nejoblíbenější režisér. (Terva)
  • Film se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)