Lacike

Dúfal som, že dostanem horor typu Evil Dead v ktorom budú partu teenagerov vyvražďovať v lese nejaké čarodejnice. Namiesto toho som dostal nudnú sračku typu Blair Witch Project v ktorej tej bande pomaly začne jebať a vyvraždia sa postupne sami medzi sebou. Škoda. Trailer mal solídnu atmosféru. Film nie. 4/10. ()

ARI50

Je to ohraný a slabý to uvidí každý, ale já jsem v tom viděl zalíbení. Parta přátel uvízne v krásném zasněženém prostředí, zároveň smrtícím mrazícím prostředí, pěkné jednoduše a lehce začnou umírat až dojdeme do finále, rozhodně hodně věci se dá vždycky vylepšit ale prostě se mi tam něco líbilo, herecký slušný výběr, víc krve víc dramatu a pecka. ()

Arsenal83

Kamera aj hudba vydarené. Od začiatku to vtiahne, aby prišiel strmý pád. Po pozretí si spomeniete, že ten Blair Witch, keby bol natočený dnes, tak by bol dôveryhodnejší a hororovejší, ako toto. Tento film je len stupídnou vyvražďovačkou. Chce sa hrať na psycho, ale je v konečnom dôsledku vás bude na ňom všetko iritovať. ()

kingik

Sedmička mladých lidí zabloudí do sněhem zavátých kanadských hvozdů, kde se v dávné minulosti vykonávaly čarodějnické procesy. A jednu z přítomných slečen posedne cosi nadpřirozeného. Tak zrovna tenhle hororový kousek legendu nastíní jen minimálně a variantami, jak se dostat z prokleté oblasti, se přílišně nezaobírá. Právě tenhle jednoduchý postup (až mírně netradiční přístup) filmu svědčí. Nekoná se tedy výskyt nějaké linie čarodějnického rodu, co v tajuplném lese obývá chaloupku na muří nožce a líčí na nebohou omladinu. Survival režim je nasnadě. Sice rozjezd není přímo svižný a k tomu se objeví i nějaké ty vztahové represálie, ovšem nepůsobilo to nikterak extra rušivě. Herecká parta je sympatická a je vesměs seriálového zaměření, odvádí ovšem spolehlivé herectví. Dámské osazenstvo vede hvězdička Hannah Kasulka, po boku má relativně povědomou kolegyni Sashu Clements a ženský trojlístek uzavírá objev Humberly González. Pánové už mně nepřišli tolik povědomí. Úmrtí jsou prezentována víceméně coby nešťastné náhody, tudíž první vážnější incident nastane v zapadlém autě, kdy si kráska po konfrontaci s posedlou probodne krk. A obdobným způsobem probíhá i další řídnutí řady. Gore je na solidní úrovni, nejsou to přehnané gejzíry krevních konzerv, dokonce je patrná snaha zranění zobrazit realisticky. Natáčelo se v Ontariu a krajinu tam mají na čarodějnické rejdy jako stvořenou. Inspirace Záhadou Blair Witch v mnoha okamžicích vytane na mysli. Jedná se evidentně o dost levný film. Parta kolem režiséra Jordana Bakera nenabízí nic myšlenkově složitého, a už vůbec ne převratného. V lesích natočili postupem času hutnou a údernou podívanou pro sychravé hororové večery. 10/10 ()

ricci.s

Nejedná sa o zlé čarodejnice naháňajúce neposlušných teenagerov, kdeže. Zasnežený, lesný survival. Skupinka mladých cestuje na výlet, samozrejme sa po nehode zaseknú v mrazivej noci, a ešte aby toho nebolo málo, jednu z nich očividne niečo posadne. Ďalej to už ide podľa očakávania, avšak bez čarodejníc. Nedôvera, hádky, paranoidné stavy a úmrtia. Našťastie s celkom sympatickými hercami a zaobalené do solídnej atmosféry (spomenul som si na "Wind Chill"), takže dojmy celkovo pozitívne. ()

• Natáčení probíhalo v Sudbury (Ontario) v Kanadě. (noelcoward73)