Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Frajer42

Předně chci poděkovat autorovi, že vypustil do světa i online verzi pro nás antisociální případy, kteří se neradi tulí se spodinou v kině. Konečně taky humor na mé mentální úrovni. Marťa je v naši malebné zemičce pomalu jediný tvůrce, který není posraný a nebojí se dělat si prdel prakticky ze všeho, a tak to má být. Marťa ukázal, že i tuctová teen komedie se dá dělat tak, aby to nebyla dementní infantilní píčovina, nýbrž krásný a poučný snímek ze života, kde se každý najde. Skvadra neherců si poradila na výbornou a zejména oceňuji mistrovský tah autora, který se rozhodl polovinu herců platit pikem. Pro mě osobně, věřím, že i pro ostatní, byly rozhodně nezlatějším hřebem scénky, kterých se účastnili oba fotříci vyznávající svéráznou výchovu svých nezdárných dětí - to jsem se regulérně pochcal smíchy. Co vám budu povídat, 60 minut bylo mých 20 čísel v pozoru. Vskutku luxusní podívaná. Takovou porci (brzy kultovních) hlášek nasázet do 60 minut - to teda klobouk a gatě dolů. Jediné, co mi zde scházelo, byl Marťův tatínek v roli tradičního buzeranta, ale to už je drobný detail na tomto mimořádném klenotu české kinematografie. ()

BoPo

Dlho som nevidel fekálnu komédiu. Toto ticho prehlušil český prd, ktorý rozhodne nie je žiadny přizdisráč. Už úvodná otcovská promluva do duše ozrejmila nastavenú hranicu humoru. Minutážou filmová jednohubka, ktorá však stihla vychrstnúť dostatočné množstvo hlášok, telesných tekutín a trápnych momentov. Najviac pobavil úchylný táta a nečakaní účastníci záverečnej párty. Dám si pokračovanie? Áno. Verím, že to nebude žiadny nudný soft. ()

B!shop

Napul amaterska kravina v podstate jen o jedny nechutny party s haldou prehravajicich amateru a par extra humus scenama. Ale nastesti tu je i par naprosto dokonalejch foru, fajn hudba a ta hodina utece jako nic. Pripomnelo mi to Klub sracu. Nakonec tak vlastne docela dobra komedie, minimalne na cesky pomery. ()

Arsenal83 odpad!

Niektorí tu používajú slovo "nevkusné". Tak to je brutálny eufemizmus toho, čo tento zvratok priniesol. Už na začiatku si tam foter takmer vyhoní pred synom? To je normálne? Potom si tam cigán na ulici umýva prdel, to má byť smiešne? Dialógy sa točia vulgárne okolo sexu, ale fakt tým hnusným vulgárnym štýlom a slovníkom. Navyše amatérska kamera, amatérski herci a jeden s hnusnými jebákmi na ksichte, že som sa skoro pogrcal, keď ich začal pučiť druhému do ksichtu. Ale najväčšia grcka je spojená z incestom, to som už reálne pustil tyčku. Totálna úchylárna, ako čas postupuje, o chvíľu sa budeme normálne vo filmoch smiať pedofílii a nikomu to nebude vadiť? Asi fakt je nutné, aby ľudstvo prečistila nejaká epidémia alebo atómovka. ()

Malarkey

Jak kdybyste koukali na zfilmované Martyho frky. Ty jeho dvojsmysly, trojsmysly a více smysly prostě neměly chybu. Navíc v rámci prasáren je to poměrně na pohodu. Udeří to lehce na začátku a pak se to veze přesně v tom duchu klasické Řezničiny. Navíc klobouk dolů nejen před scénářem, ale i před technickým zpracováním. Tohle už je opravdu někde jinde a musím říct, že to v českých luzích a hájích příjemně rozvířilo rybníček. Konečně se tu také děje něco lehce nekorektního a lidi si toho začínají všímat...za mě super. ()

• Scenárista a režisér Martin Pohl v jednom rozhovoru uvedl, že několika protagonistům neplatili penězi ale pervitinem. (Nathaniell)
  • Ve finální scéně, kde přinese muž Petrovi (Jakub Kalián) noviny, si můžeme všimnout inzerce na hospodu „U zlatého Mloka“. Je to odkaz na Martinovu (Martin Pohl) počítačovou sérii „Život není krásný“, kde se tato hospoda vyskytuje. (thestrycekfido)
  • Film stál tvůrce skromných 250 tisíc Kč. Zhruba polovina částky zhltla postprodukce. (Dlaha)