Keď sa teroristi snažia ovládnuť let Berlín-Paríž, tichý mladý americký druhý pilot sa snaží zachrániť životy cestujúcich a posádky a zároveň nadviazať prekvapivé spojenie s jedným z únoscov. (dixx)

ANTYCHRYST

Unos letadla pojatý dosti originálně..pohled pouze z kokpitu od pilotů..ani jeden záběr z letadla od cestujících.. herecké obsazení dosti nemastné..bouchani teroristů do dveří..které nás téměř nonstop doprovází asi prvních 40 min!!!to se někdo asi posral ne??? Uz jsem to chtěl vypnout..ty zvířata co se chtějí zmocnit letadla..ani nekomentuji...nechápu ..jak může pilot jen tak ledabyle otvírat ty dveře k nim..spoza závěsu by tam dokázal vbehnout kdokoli.. 40% ()

pavcas

Tenhle typ filmů miluju, ale byla to šílená nuda. Nejvíc mě rozčilovalo, když hlavní postava furt dokola opakovala stejný věty. "Polož ten nůž. Prosím polož ten nůž. Polož ten nůž. Polož ho prosím." Tvl já bych ho zabila sama. Jestli si chcete spravit chuť, doporučuju 6.dílnou minisérii Únos letadla s Idrisem Elbou. Podobná situace, úplně jinej level, budete napnutý jako kšandy od začátku do konce! Rozhodovala jsem se mezi 2 a 3*,ale bohužel mám čerstvě to srovnání, takže 2*. ()

Adrii

Konec. Taková byla moje ironicka reakce na konci filmu. Druhe slovo bylo odpad. Dalsi nasledovaly slova jako ztrata casu, zbytecna prace se stazenim filmu apod. Nakonec jsem se preci jen uchylila alespon k jedné hvězdě, ale to pouze za pomerne dobry vykon Josepha Gordona Lewita. A taky proto, ze jsem viděla uz i horsi filmy. ()

Davies182

Ohlasy: nuda v kokpitu, jakž takž se snažící Gordon-Levitt. Skutečnost: naléhavě klaustrofobická kamera po vzoru Buried s Reynoldsem, infarktová záležitost, díky prvotřídnímu Levittovi drama jako řemen. Skoro sem nedejchal. Let číslo 93 má príma mladšího bráchu! P.S. Dát tomuhle v koronavirový době, kdy v kinech ještě minimálně čtvrt roku (optimistická prognóza) neuvidíme žádnej ambicióznější novej film, méně než dvě hvězdy, chce zatraceně velkou dávku odvahy. Nebo ignorantství. ()

Hpatrik

Realisticky působící a silně atmosférický thriller. Příběh je sice fiktivní, nicméně hodně inspirovaný skutečnými únosy letadel. Je škoda toho malého rozpočtu, protože pár těch venkovních záběrů by tomu prospělo, je to nicméně dobře napsané, napětí rovnoměrně dávkované a Joseph Gordon-Levitt je fantastický. Navíc úvodní vzletová sekvence je jedna z nejautentičtějších, jaké se ve filmu kdy objevila, a taky velká lahůdka pro fanoušky létání. ()