Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Tvorcovia:

Allison M. Gibson

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (viac)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiálny text distribútora)

petaechelon

Reba,opuštěná zrzka,která ještě dokáže vyhovět přítelkyni svého bývalého manžela,to je něco k popukání. Já nevím,mě to nepříde jako další zbytečný seriál,někdy je tam humor,který se nemusí u někoho pochopit (holt američani) ale za mě prostě 5 hvězdiček. Ráda se na to koukám když je to v televizi,má to svůj švih a Reba je borka s dětma (a jednou těhotnou dcerou a jejím velice sympatickým přítelem) na krku,která se s ničím je nepáře,pro mě hodně dobrý seriál na Primu na odpoledne:) Doporučuju:) ()

BoPo

Tento seriál spadá do kategórie Krok za krokem. Teda rodinný, bez prítomnosti nevhodných scén, s dôrazom na morálku a správne životné hodnoty. Samozrejme nemôžu chýbať tie "nenápadné" pokusy o vtip. Takže ak si chcete oddýchnuť od všetkých tých kvalitných seriálov súčastnosti, tak tu máte skvelú príležitosť na nostalgiu. Len nezostávajte pri obrazovke pridlho, inak Vás krutá a bezcitná realita prevalcuje. ()

Clairiss

Nic-neřešící bývalý manžel, jeho nová šílená manželka, puberťačka, co si dělá co chce, nejmladší dítě - syn, co všemu věří, starší dcera, která je namyšlená a myslí jen na sebe a jedna velká , občas hroutící se ženská s rezavými vlasy, co by nejraději novou manželku svého bývalého manžela - zubaře - zabila. Krásná střední cesta mezi běžícími seriály v televizích, něco, co nemusíte přepínat a říkat si "Panebože, ať už ta blbost skončí.". Komické situace a ještě komičtější řešení těchto problémů je skvělé strávené odpoledne u televize. Je pravda, že komediálních seriálů je spousty, ale tento u mne vyniká a nevadí mi stálé opakování jednoho dílu ráno, odpoledne , večer a další den na jiné stanici. ()

MM_Ramone

"Denník zaslúžilej matky" je určite jeden z najnudnejších a aj najhlúpejších sitcomov, ktoré som v poslednom čase videl. Humor, ktorý nie je smiešny a herci, čo sú nesympatickí až strach. Chladný čumák, frigidná špata, uhundraná stará medúza - Reba McEntire, tomu všetkému dáva korunu. Jej výzor, herecký prejav a trapné pokusy o vtipné repliky u mňa vyvolávajú nauzeu. * ()

cheonsacz

Výborný sitcom :) Reba je skvělá postava a všechny postavy jsou strašně sympatické a Steve Howey je neuvěřitelně vtipný. On je blbý přesně tím roztomilým způsobem, který mám tak ráda :D a kdo by si dokázal nezamilovat Barbru Jean? Její postava je v seriálu nejlepší a obdivuju Melissu Peterman jak dokázala zhubnout i když tím její postava ubrala na sympatiích a vtipnosti. Není to sice ten nejlepší, nejvtipnější a nejzábavnější sitcom, ale zabaví a obsazení je fakt milé a sympatické :) nechápu to nízké hodnocení... ale mě se většinou líbí i to co ostatním ne a naopak :D ()

• Hlavní dekorace, obývací pokoj s kuchyní Rebina (Reba McEntire) domu, jsou upravené dekorace, které byly použity v seriálu Krok za krokem (od r. 1991), rovněž jako obývák s kuchyní. (funhouse)
  • Herečka Scarlett Pomers, představitelka Kyry, musela během 5. série přerušit natáčení kvůli své anorexii. Objevila se pouze v prvních dvou epizodách a pak až v šesté sérii. (Tsuki003)
  • Scarlett Pomers se po návratu k natáčení dočkala v 1. epizodě 6. série bouřlivého potlesku diváků. O její absenci v 5. sérii jsou v této epizodě dvě narážky. (Tsuki003)