V službe

• Česko Ve službě (viac)

Policajt Frank Penny (Aaron Eckhart) prenasleduje únoscu dcéry policajného šéfa Volka (Giancarlo Esposito). Jej mizivé šance na prežitie sa ešte zhoršia, keď Penny urobí osudovú chybu a v sebaobrane zabije únoscu, ktorý jediný vedel, kde sa dievča nachádza. Aby sa vykúpil zo svojej viny a profesionálneho zlyhania, suspendovaný policajt vyráža pátrať po dievčati na vlastnú päsť. Všetkými silami chce zachrániť to, čo sa ešte dá. Na nebezpečnej misii ho sprevádza ambiciózna internetová reportérka Ava Brooksová (Courtney Eatonová), ktorá naživo informuje verejnosť o pátraní po dievčati. Skutočné peklo sa rozpúta vo chvíli, keď im do cesty vstúpi rozhnevaný brat mŕtveho únoscu Dean Keller (Ben McKenzie) a túži po krvavej pomste. (TV JOJ)

Arsenal83

Na to, že to mal byť výbušný thriller tam hralo príliš málo moslimov, veď práve oni sú známi svojou výbušnosťou. Možno aj preto tomuto filmu niečo chýbalo. Určite tomu ale nechýbala stupidita. Napríklad je tam autonehoda, auto hore nohami, vnútri dvaja udia a všetci okolo len čumia, nikto sa ich nepokúša zo zakliesnenia vytiahnuť. Našťastie niektoré hlášky Aarona Eckharta vyšli a bočné postavy tiež boli dobré. Aj keď teplého černocha by som oželel. ()

Acrobat

C miller ako amatersky babrak, ktory chce a chce tahat prvu ligu, ale nikto mu nechce dat lahko zarobene peniaze. A tak utoci a utoci. Je mozne cakat prekvapenie u filmu s nie prilis akcnym hercom Eckhartom? Je to mozne. Okrem toho, ze opat mozno u Millera hodnotit slusne zvoleny hudobny podton, mame do cinenia mozno s najlepsim scenarom jeho doterajsej tvorby. Ak ma hrdina 64 minut, ma ich aj divak. Je zrejme na kazdom kroku, ze penazi je malo a do popredia to vystupi pri konecnom ohni. Dovtedy sa drzi pri zemi. Fiat 500 fabrika, kamera, beh beh beh. Vynimocnou udalostou je, ze to mizerne dievca ktore bolo odsudene na posmech, ja akosi menej na nervy iduca nez sa to da pochopit. Jej zvracanie pri prvej drsnejsej akcii je bonusom. Je hviezdickou navyse. Je jasne, ze niektore veci idu mimo, su nedotiahnute a forma strelby je tiez naverimboha, ale Miller vytvoril konecne Bckovy film, ktory neuraza divaka do kosti a necitit trapnost na konci. Trpol som a cakal ze to bude **** , ale moze byt Miller. Tentokrat ti odpustam. ( videne 01.04.2020, BDrip) ()

Hollohlaway

Nebýt tam Aaron tak je to vysloveně hnůj. Ty dvě hvězdy vydřel jen on. Scénář je prostě mizernej a tolik dementních policajtů jsem v jednom filmu pohromadě neviděl, naprosto nesmyslně neprofesionální chování. A ta linka s živým přenosem to jen dorazila. To jako vážně pronásledujeme únosce a živě to přenášíme na internetu takže únosce sleduje kde jsme a co právě děláme? Opravdu Aarone? Opravdu? Obě internetový holky se chovaly jako krávy, ta v akci navíc jako kráva bez pudu sebezáchovy. Tohle frikulínský fejsbukový onlajn lajfstrým debilní chování se skoro nedalo sledovat, byť to měla očividně být originální zápletka. Humor dost vyčpělej a akční část naivní. Myslel jsem, že časy kdy dostanete železnou trubkou do hlavy a jen se otřesete a rvete se dál, jsou už pryč. Očividně jsem se mýlil. Fakt jsem zklamanej, protože jsem čekal oddechovku běčkovýho střihu. Bohužel tohle by mě nebavilo ani v zlatý éře VHS. ()

rublik05 odpad!

Člověk by se až divil, do čeho všeho jsou lidé schopni investovat své úsilí a peníze. Film Line of Duty (Ve službě) je zářným příkladem toho, jak se dělá totální propadák a opravdu hodně špatné béčko. Od samého začátku je všechno špatně. Od stupidního děje plného nesmyslů, po neméně stupidní dialogy, se dostáváme až k extrémně nesympatickým postavám a mizerným hereckým výkonům. Emoce zde rovněž nefungují, logiku v tomto snímku opravdu nehledejte. Vrchol filmařského diletantství a šeredná nuda. 0/10. ()

Flipnic-RE

Teda nevím... Na jednu stranu je to fakt slušný akční béčko s parádní (!!!) akcí. A na druhé straně je to nehorázná infantilní kravina pro mileniány (asi od mileniánů) ... Jako kolikrát mi hlava nebrala, jestli je to míněno vážně nebo je to všechno jedna velká prdel. Fakt wtf film, na kterej se dobře dívá, fakt ten film doporučuju ho vidět, ale na druhou stranu se budete válet smíchy nad jeho trapností a "postmoderní" ujetostí jako u mých YouTube z dvapatnáct... 😂 Možná byli tvůrci do jednoho tak vyndaní jako já tenkrát, jinak si to nedovedu vůbec vysvětlit... ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v najväčšom alabamskom meste Birmingham. (MikaelSVK)