Super maznáčikovia

• Česko Super mazlíčci (viac)

Animovaný rodinný príbeh o statočných zvieratkách, ktoré sa rozhodnú spojiť sily a spolu sa pustia do boja proti nezmyselnému nápadu starostu. Ten sa rozhodol vyhnať všetkých živých obyvateľov z mestečka a nahradiť ich robotmi. (Magic Box)

Arsenal83

Film, ktorý pobaví len slepé deti, nakoľko tie vidiace budú mať z nejasných farieb čoskoro šedý zákal, všetko je vyblednuté do modra alebo divne načervenalé, proste ako farby v podnikoch typu Modrá ustrica. Proste ten, kto to kreslil, mal vyťahanú fixku. Najatraktívnejšia postava z maznáčikov bol bezdomovec na gauči. Ale čo už, aspoň nechali zase zarobiť Kemkovi na dabingu. ()

VasaX

Tyhle zvířátka se zavděčí asi nejvíce malým dětem. Protože příběh je ta nejvíc ohraná písnička, co v takových animácích znám a animace je sice přehledná, ale škrobená a prkenná. Ani ten humor tady nekraluje, vtípky jsou dětské a prosté. Pokud máte děti, Netflix a v sobotu ráno si chcete koupit hodinu a půl spánku navíc, tak OK, ale v jiném případě radši sáhněte po něčem jiném. ()

Likan7 odpad!

Co se stane, když moc koukáte na Terminátora, Já, legendu, Matrix a přitom máte rádi zvířátka a Tajný život mazlíčků? Vytvoříte neuvěřitelnej paskvil, který vůbec nefunguje a jestli náhodou někdo omylem váš film zkoukne, bude jen nevěřícně kroutit hlavou co to je proboha za blbost! Animace levná a hnusná, příběh příšerný, charaktery na zabití a fakt jediný lehce použitelný plus je mazlící robot. Jenže co s ním uděláte? Dáte ho do pozadí a necháte pitomý zvířata, aby zabila nejen film, ale i diváky. ()

Playman odpad!

Přemýšlel jsem nad jednou hvězdičkou, ale ten film je tak neskutečně stupidní, že to prostě nejde jinak. Jako hodně dlouho se mi nestalo, abych viděl takhle nesmyslnej paskvil. :) Mám pocit, jako by ten film vygenerovala umělá inteligence. Ode všeho trochu, kopíruje to všechno možný (a hodně špatně) a vnitrřní a emoční logika toho filmu nedává absolutně smysl. ()

Figu

Tuhle božíkoží ehm si občas pustěj naše děti na dobrou noc... No já je fakt obdivuju, páč u tohodle usnout nevím nevím... Já bych z toho blil! To je tak hrozně laciný na dnešní dobu barevnejch fláků, že se opět divím, proč po těch bomba animačně krásných luxusních pohádkách, ničí naše malý publikum právě tímhle?!... Ale je to prostě baví, tak asi teda jó... 40% ()