Neúspešná herečka Stela Nebeská (Tereza Němcová-Petrášková) si uvedomuje, že s blížiacou sa štyridsiatkou už veľkú dieru do sveta neurobí. Stratí angažmán v divadle, kde aj tak hrala len bezvýznamné úlohy. Po kariérnom neúspechu prichádza aj osobný - manžel (Martin Sitta) ju začne podvádzať a ani sa to veľmi nesnaží skrývať. Stela sa však nehodlá zmieriť s porážkou od života a určite sa nevzdá bez boja. Prisahá, že si stoj čo stoj nájde niekoho výnimočného, pri kom jej manžel zbledne závisťou. Preto sa pustí do veľkolepého konkurzu na novú lásku. Začína sa zoznamovať s rôznymi mužmi, ale spoznáva len samých výstredných a nepoužiteľných nápadníkov a každé rande sa skončí neúspechom. Nájde Stela nakoniec toho pravého? Alebo už všetci poriadni chlapi vymreli? (TV JOJ)

ostravak30

Další ze snímků, který stále každoročně přibývá, o současném českém člověku, většinou to bývá muž a tentokrát žena, který se dostává ve středním věku do krize. Manželství nevyšlo podle představ, kariéra také ne. Žena tak přestává uvažovat rozumně a manžela, který jí podvádí a zjevně o ni nestojí, hodlá naštvat sama nevěrou. Proč si myslí, že by ho to ještě mohlo naštvat, to je otázkou. Je více než jasné, že jen ztrácí energii. A pak tu máme klasickou, asi nikdy neohranou anabázi s různými typy rande. To se v různých obměnách opakuje v každém filmu, takže nevidíme nic nového. Typ muže zoufalce, zajíčka, bonvivána atd. Ve filmech o krizí postižených mužích jsou to zase různé rádoby zábavné ženy. A máme tu další klišé. Buď zralou ženu na castingu předběhnou mladé a krásné anebo se jedna z nich musí svléknout, aby roli dostala. A tak je Stela čím dál zoufalejší a její zoufalost je tak silná, že je ochotná se i ponížit, aby ulovila chlapa. To jako vážně? Běžte až za hranici studu a soudnosti, abyste něco získali? To má být vzkaz ženám? Casting na lásku nevyznívá dobře, vzhledem k již zmíněným klišé, které měly být základem humoru, ani jako komedie ani jako romantika. S Janem Řezníčkem se totiž Stela dá také víceméně ze zoufalství a náhodou. A jejich romantické setkání na letišti a odhalení, že obdarovaná je ségra, to zase nepůsobí jako doják s dobrým koncem u kterého si ženy pobrečí. Režisérka má za sebou kupříkladu Jak se moří revizoři a to jsem viděl a je to popravdě hrozný film. A ve srovnání s tímto to lepší není. Celý film působí spíše jako část televizního seriálu. A myslím si, že právě režisérské vedení může za spíše průměrné herecké výkony. Scénář nebyl nic moc, jednotlivé dialogy snad psal někdo, kdo mezi lidi nevyšel už mnoho let. Snad jen česká hudba potěší. Vnucování značky Bandi snad asi nestojí za řeč, viděl jsem mnoho reklam ve filmu, ale dalo se to dělat citlivě a ne že matka syna opakuje pětkrát, že oblek od Bandi byl drahý a dostal ho k maturitě. Ano, ten oblek od Bandi. Tak já mu to Bandi schovám. Celkově je těžké říct, co myslela režisérka tím, že se "v tom mohou ženy poznat". Nevím v čem. Že by byly stejně zoufalé? Mají snad odhodit zábrany? Není přeci jen lepší být sám než hledat za každou cenu a ztratit přitom úctu k sám sobě? Hlavní hrdinka si to dlouho nemyslí. ()

kajas

Protože jsem loni přežila Toulové Revizory, měla jsem dojem, že nic horšího už tahle paní natočit nemůže. Objektivně je její zatím poslední film skutečně lepší, dosáhl totiž alespoň standardních technických parametrů a najde se v něm pár světlých momentů (Tereza Petrášková je navíc docela sympaťačka, takže doufám, že spolupráce s Toulovou ji nezabrzdí v rozletu). Žádný zázrak se ale rozhodně nekoná. ()

Gilmour93

Princ na bílém koni se silně namáhaným hřbetem je všudypřítomný, ale to nebrání ústřední hrdince, aby nevěděla, co chce a nedala pokoj, dokud to nedostane.. Komedie vskutku božská, neboť jsem se při ní ocitl mezi Limbem a druhým pekelným okružím. Působilo to, jako kdyby zastavili náhodnou kolemjdoucí na ulici, že si může natočit film svého oblíbeného žánru. Jedinou podmínkou je napsat scénář za dvacet minut (můžete zavolat dvěma kamarádkám o radu) a do něj vložit nenuceně působící reklamu na prodejce pánského oblečení.. Zajímalo by mě, jestli v rámci castingu proběhl telefonát: „Pane Langmajere, chcete si zahrát v nové romantické komedii?“ - „Proboha, už ne, zavolejte bratrovi..“ ()

choze

Romantická komedie z Wishe. Chvíli jsem přemýšlel, proč je to celé tak bezkrevné a souhrnně - prostě tu zoufale chybí cit pro vyprávění, komedii a production values. Scénář dává smysl, hrdinka i její problémy jsou jasně podané a celkově to nemá problém s předáváním informací. Nedokáže je to ale předat zábavně. Co se romantiky týče, sbližování hrdinky s jejím vyvoleným je hrozně odfláklé, nemají spolu jedinou pořádnou sbližovací scénu, jen se občas někde potkají a prohodí pár slov a až po hodině filmu jí (když je ona na dně) řekne, že je nádherná a je vyhráno. Humor absentuje - ne, že by tu byly lidově blbé vtipy a hlášky, ony tu nejsou skoro žádné a nebo jsou realizačně totálně zabité. Kamera je těžce statická, hudba hrozná. Obsazení důležitých rolí jako podvádějící manžel nebo vyvolený hrdinky jsou brutální miscasty (manželovi jsem věřil aroganci, ale ne už že je sukničkář, vyvolenému chybí jakékoli kouzlo osobnosti) a všechny známější herecké tváře se objeví na jednu (Šteindler, Čenský), dvě scény (Bareš, Vydra) a šlus a ne, nejde o žádná zábavná camea. Co pochválit? Jednu hvězdičku za Terezu Petráškovou, která byla dobrá volba a přeju jí hlavní role v mnohem, mnohem lepších filmech, kde by mohla předvádět, jak umí hrát a úžasně se usmívat. Druhou hvězdičku za to, že příběh není bordel a klidně by mohl fungovat - s větším rozpočtem a talentovanějšími lidmi za kamerou. ()

Lukrecie

Prima oddychovka, bavila jsem se. Celý film provázela moc příjemná hudba. Svěží, neotřelý film, celkem příjemné, neokoukané tváře. Hlavní představitelka moc hezká, milá a šikovná. Já jsem si to užila. 👍🥰 Eva Toulová mě baví, jen tak dál! ❤️👍 Nenechte se odradit hulváty, hrubiány, sexisty a šovinisty. 😉😎 Odpad může dát pouze ten, kdo absolutně nerozumí ženám a ženskému principu, případně v sobě potlačuje ženskou stránku osobnosti. U režisérky oceňuji především lidský rozměr a solidní vyzrálost filmového rukopisu. 👍 PS Až na fakt, že  pán neměl jen "pár kilo navíc". To je dost nebezpečné, nevhodné a nemístné tvrzení v době rapidně narůstající extrémní obezity! ()

• Ve scéně v galerii dává hlavní hrdince jeden muž do výstřihu vizitku. Když pak nehnutě stojí a přijde manžel, vizitka ve výstřihu není, při odchodu z gralerie ale už zase vizitku ve výstřihu má. (jujec)
  • „Film je v komickém pojetí o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa, a co vše musí herečka a žena v jednom absolvovat, aby se o to alespoň pokusila. Příběh je blízký hlavně ženskému publiku a možná se v tom mnohé dámy poznají,“ říká režisérka Eva Toulová. (SONY_)