Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

Trustme

Můj pamflet bude obsahovat ŠPOJLERY! Téměř celý film odmaká pan Momoa veškerou mstivou akci, pomlátí drsné chlapy, aby mu pak ke konci řekli tvůrci filmu: "Jasone, dobrý, ale my ti to musíme říct - tohle všechno ve skutečnosti spáchala tvá dcera a ty jsi už po 20. minutě mrtvý, zkrátka jde o takový plot twist pro diváky, aby ten náš film byl jakože aspoň trochu zajímavý, nezlob se, nechtěli jsme ti kazit radost." --- A co na to Momoa? "Bylo mi divné, že Isabela Merced má fyzicky náročnější trénink, než já a učí ji střílet a držet nůž." --- Škoda, obsazení obou mých oblíbených hlavních protagonistů si zasloužilo lepší, rozumnější a akčnější film. Netflixu se dlouhodobě nedaří. P.S. Kdo sleduje Isabelu na instagramu ví jak moc se věnuje fitness a posilování, takže  má na to, aby se etablovala v roli action girl, ovšem dávat ji za protivníky stokilové hromotluky, to bude muset ještě projít dlouhým výcvikem v klášteru Shaolin. ()

Johnny.ARN

Njn, Mendoza sa veľmi snaží na každom poste na ktorom je, ale u mňa že vobec. Jedno plus je to, že to nebola uplakaná rako-dráma o problémoch v rodine a tak, ale že sa trošku aj strieľalo, aj sa bili a malo to aj ten nádych napätia. Čo z toho, keď po tom šokantnom switchu si uvedomíte, že príbeh by sa skončil už na večernej recepcií? A to vymysleli že traja ľudia. Dá sa to pozrieť, neurazí to a nešklbal som si kotlety. 1 z 5   Páči sa mi to ()

Lukoboss

Film má několik opravdu zásadních úskalí, který ho neskutečně sráží na kolena. Bohužel se za mě už casting nepovedl, protože hlavní dvojice je sice sympatická, ale do svých rolí se nehodí. J. Momoa je "válečnickej typ", však ho taky tak známe, tady to není ono, a přestože je to chlap  jak hora, když dá někomu ve filmu pecku do xichtu, s tím druhým to skoro nehne - fakt komedie. Jeho filmová dcera I. Merced je zase tak moc "sweet girl" (takovej ten holčičkovskej typ ála A. Vikander), že jí následně nějaký bitky a pomstychtivost nebudete věřit ani trochu. Pak nechápu, jak scénář mohli psát tři lidi, je to tak děravý, nelogický a přitažený za vlasy, že víc to ani snad nešlo (během pár sekund a jednoho střihu např. zmizí cestující v metru, fakt nekecám, z ničeho nic je úplně prázdnej vagón!) a hlavní zvrat, kterej by měl přinést wow efekt, spíš způsobil, že jsem řekl "ježiši, jenom to ne!". Hlavní záporák je pak klasicky nesmrtelnej a nezranitelnej. No stačí... znovu bych se na to nepodíval. ()

JohnMiller

Predtým, než som sa pustil do tohto filmu som o ňom nemal žiadne informácie (Netflix mi to vygeneroval ako "mohlo by sa vám páčiť") A hoci sa mi to viac nepáčilo ako páčilo, malo to aj isté pozitívne stránky. Začiatok snímky mi prišiel dosť v dramaticko-rodinnom duchu. Slabé chvíle nastali keď sa začalo tupo vraždiť na počkanie. Nie, že by som bol proti tupým zabíjačkám, heheh :D) ale vážna tvár......Alebo relatívne vážna tvár sa zmyla v skutku zbytočným násilím. Fakt mi to tu vadilo, Jason Momoa ma svojim hereckým výkonom celkom prekvapil ale možno až zbytočne tlačil na pílu pri tomto takmer béčku- ()

Malarkey

Jestli Netflix pojede stejným krokem, jak doposud, tak ze všech nařachanejch herců Hollywoodu současnosti udělá béčkaře nejtěžšího kalibru. I když možná lepší béčkaře než bečkaře. To by se na Jason Momou pak nekoukalo tak hezky. Přitom je to jedna z deviz filmu. Sweet Girl je ale i tak docela solidní hámotina, největší když se do akce dostane i ta holka. Tři hvězdy jsou hranice a začínám mít pocit, že na Netflixu je podobných akčňáků s blbou akcí čím dál tím víc. ()

• Film se natáčel v Pittsburghu v Pensylvánii (USA) od listopadu 2019 do února 2020 (SONY_)
  • V závěru filmu Rachel (Isabela Merced) jede, pro USA klasicky, žlutým taxíkem i přesto, že Pittsburgh nemá vozy taxislužby právě ve žluté barvě. (gavosh)