Glitch Techs – Krotitelé šotků

• USA Glitch Techs

Práce dvou puberťáků v herním obchodě je jen zástěrkou pro jejich skutečné poslání: chytat příšery z videoher, které pronikly do skutečného světa. (Netflix)

Recenzie používateľa Jeoffrey k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2020) (S01)

Ze začátku nic extra, ale postupně se to zlepšuje, nebo jsem si možná jenom zvykl. Každopádně co to je? Něco jako Pixely smíchané s MiB a možná i trochu s Ghostbusters, samozřejmě s pubertálními hrdiny, protože ti jsou cílovka... Nejdřív je to takové podivné, člověk si musí zvyknout na zdejší pravidla a sžít se s postavami. To ale není zas až tak těžké, protože o nic složitého nejde a oba hlavní hrdinové jsou docela sympatičtí. Má to energii, má to nějaké zajímavé nápady, někdy i nějaké to drobné morální ponaučení (ale skryté tak, aby to nebylo příliš okaté), je to i občas trochu vtipné a když si člověk zvykne i na animaci, tak je to vlastně docela dobře sledovatelné. Na druhou stranu, tím že jde o seriál zaměřený na počítačové hry by se dalo mnohem víc vytřískat z popkulturních odkazů, především pro (nás) videoherní nerdy... Ale jinak je fajn, že z produkce Nickelodeonu po víc jak pěti letech vylezlo zase něco, co mě aspoň trochu baví. První série 6,7/10 ()

Série 2 (2020) (S02)

Druhá série má zhruba stejné kvality jako ta první s tím, že mě těší, že se začíná pomalu rýsovat nějaký ucelenější příběh na pozadí a také některé nové postavy nejsou úplně marné... Ale neodpustím si jednu výtku - je fajn, když přidáte v nové sérii jeden díl navíc, ale pokud ho zabijete naprosto průměrným recapem, kde se nedozvím prakticky nic nového, pak je to zbytečnost! Ale celkově pořád slaboučký nadprůměr. 6,7/10 ()